fot. EA Sports

FIFA 21 doczekała się sezonu drugiego. Do zdobycia liczne nagrody

W piątkowy wieczór na serwerach FIFY 21 pojawił się sezon drugi. EA Sports poinformowało, że będzie on z nami przez najbliższe 43 dni, czyli do 2 stycznia 2021 roku. W jego ramach do zdobycia będą liczne elementy kosmetyczne (takie jak ozdoby stadionowe czy futbolówki), a także paczki z kartami zawodników.

Do zgarnięcia będą również specjalni piłkarze. Za osiągnięcie piętnastego poziomu będziemy mogli wzmocnić się jednym z trójki zawodników takich jak: Andrés Tello (Benevento Calcio), Jeong Woo Yeong (SC Freiburg) czy Joseph Aidoo (Celta de Vigo). Podobna nagroda czeka nas na poziomie trzydziestym. Wtedy do naszych składów będzie mógł dołączyć Iago Aspas (Celta Vigo), Alessio Romagnoli (AC Milan) lub Naby Keïta (Liverpool FC).

W grze pojawiły się też trzy nowe Ikony. Możemy je zdobyć w ramach Wyzwań Budowania Składu. Piłkarzami, którzy mogą wzmocnić nasze zespoły są: Edvin van der Sar (87) , Javier Zanetti (88) oraz Luis Figo (90). Na ich zdobycie mamy jednak mniej czasu, gdyż ikony będą dostępne tylko przez 30 najbliższych dni.

Przy okazji warto wspomnieć, że sezon drugi to nie jedyna nowość, która pojawiła się dziś na serwerach FIFY 21. Do gry doszły też specjalne karty związane z zawodnikami miesiąca. Jeśli chodzi o Ligue 1, to za październik został wyróżniony Jonathan Bamba (86), zaś za najlepszego zawodnika w Bundeslidze uznano naszego rodaka Roberta Lewandowskiego (93).

W artykule wykorzystano grafiki należące do EA Sports.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Alphari, Origen, LEC 2020

EUxodus trwa – Alphari oficjalnie nowym toplanerem Liquid, Santorin zagra w dżungli

Kolejna drużyna zdecydowała się odkryć karty przed startem sezonu 2021 profesjonalnych rozgrywek League of Legends. Tym razem padło na Team Liquid, kt...