Xerxe, Origen, LEC 2020
fot. Riot Games/Michał Konkol

Xerxe również powalczy o mistrzostwo LCS. 21-latek zasila szeregi Immortals

Karuzela transferowa na scenie League of Legends trwa w najlepsze, a razem z nią tegoroczny EUxodus, czyli wylot graczy dotychczas grających w Europie do Ameryki Północnej. Oprócz m.in. Luki „Perkza” Perkovicia, Barneya „Alphariego” Morrisa czy Petera Duna na podbój nowych ziem zdecydował się również Andrei „Xerxe” Dragomir, dotychczas reprezentujący Origen. Rumun zasili szeregi Immortals, którzy kilka dni temu pożegnali Jake’a „Xmithiego” Puchero.

Mimo że dla 21-latka będzie to pierwsza okazja do pokazania się w League of Legends Championship Series, to będzie pracował z osobą, z którą wcześniej reprezentował barwy jednej formacji. Mowa o André Guilhoto, czyli byłym trenerze Origen, który również zdecydował się stanąć do walki o mistrzostwo Ameryki Północnej. Portugalczyk został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Immortals stosunkowo wcześnie, bo już w pierwszym tygodniu listopada.

To drugi nowy nabytek Nieśmiertelnych do wyjściowej piątki podczas trwającego okienka transferowego. We wtorek organizacja ogłosiła pozyskanie Mohameda „Revenge’a” Kaddoury jako swojego nowego toplanera. Dzięki temu ostatnią niewiadomą pozostaje pozycja wspierającego, choć według wcześniejszych doniesień Jacoba Wolfa supportem Immortals będzie, grający wcześniej w – a jakże – Origen, Mitchell „Destiny” Shaw.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, tak najprawdopodobniej będzie wyglądał skład Immortals w LCS 2021:

Mohamed „Revenge” Kaddoura
Andrei „Xerxe” Dragomir
David „Insanity” Challe
Apollo „Apollo” Price
Mitchell „Destiny” Shaw

Śledź transfery na scenie League of Legends z Cybersport.pl:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FIFA 21 doczekała się sezonu drugiego. Do zdobycia liczne nagrody

W piątkowy wieczór na serwerach FIFY 21 pojawił się sezon drugi. EA Sports poinformowało, że będzie on z nami przez najbliższe 43 dni, czyli do 2 styc...