STS
fot. fb.com/agoesports

zeek śladami paTiTka? First Strike na wyciągnięcie ręki

Patryk „paTiTek” Fabrowski z G2 Esports już od jakiegoś czasu może być pewny występu na europejskim First Strike w VALORANTA. Niewykluczone jednak, że nie będzie on jedynym Polakiem, który pojawi się w grudniu na prestiżowej imprezie.

nolpenki vs Enterprise Esports
17:00 (BO3)

Do reprezentanta G2 dołączyć może bowiem Aleksander „zeek” Zygmunt. Były reprezentant x-komu AGO oraz reszta składu nolpenki podejmą już drugą próbę awansu – za pierwszym razem nie udało się, bo międzynarodowy skład poległ na etapie play-inów. Teraz jednak ekipa Polaka przeszła przez tę fazę, co oznacza, że od celu dzieli ją już tylko jeden mecz. W owym meczu zawodnik znad Wisły wraz ze swoimi kolegami podejmą Czechów z Enterprise Esports. Ci wczoraj niespodziewanie rozgromili polską czwórkę z Entropiq, pozbawiając ją tym samym szans na udział w First Strike. A to oznacza, że zeek i spółka w żadnym wypadku nie mogą zlekceważyć swoich najbliższych rywali, jeżeli nie chcą podzielić losu Sebastiana „NEEXA” Treli i Michała „MOLSIEGO” Łąckiego.

Mecz pomiędzy nolpenki a Entrerprise Esports wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można w pod tym adresem. Zwycięzca tego pojedynku zapewni sobie awans do europejskiej dywizji First Strike, która rozegrana zostanie 3-6 grudnia i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 85 tysięcy euro.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar faworytem, AVEZ największą niewiadomą? Morgen, KubiK i Hermes przed finałami ESL MP

Fani Counter-Strike'a w naszej ojczyźnie odliczają już ostatnie godziny, które pozostały do rozpoczęcia decydujących zmagań w ramach ESL Mistrzostw Po...