STS
fot. Aleksandra Dorociak

Drugi Polak na First Strike! zeek dołącza do paTiTka na liście uczestników

To już pewne – podczas europejskiego First Strike w VALORANTA zobaczymy w akcji nie jednego, a aż dwóch naszych rodaków! Do Patryka „paTiTka” Fabrowskiego z G2 Esports, którego zespół awans zapewnił sobie już jakiś czas temu, dołączyć dziś bowiem kolejny Polak.

Mowa tutaj o Aleksandrze „zeeku” Zygmuncie z nolpenki. Nastoletni strzelec znad Wisły i jego koledzy swoją promocję przypieczętowali dzięki wygranej z Czechami z Enterprise Esports, która bynajmniej nie przyszła im łatwo. Ba, na pierwszej mapie, Haven, to właśnie nasi południowi sąsiedzi zatriumfowali 14:16, co oznaczało, że ekipa Zygmunta utraciła margines błędu. Mimo to zręcznie odgryzła się ona oponentom na Ascent, gromiąc ich 13:5, by potem rzutem na taśmę wygrać na Split. Spora w tym zasługa samego zeeka, który opuszczał serwer z aż 75 eliminacjami na koncie – drugi najlepszy pod tym względem Martin „Magnum” Penkov z Enterprise zgromadził aż 10 fragów mniej.

Na ten moment lista uczestników europejskiego First Strike prezentuje się następujaco: 

FunPlus Phoenix G2 Esports Team Liquid nolpenki
SUMN FC

Europejskie First Strike w VALORANTA odbędzie się między 3 a 6 grudnia. W sumie udział w zawodach weźmie osiem ekip, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 85 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Snax dzik! Statystyki meczu Illuminar Gaming vs AVEZ Esport

Illuminar Gaming to pierwszy zespół, który awansował do finału ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Ekipa Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego miejsce w decyd...