STS
fot. ESL/Stephanie Lieske

Faza zasadnicza pierwszego etapu Quake Pro League na finiszu, dziś 12. kolejka

Faza zasadnicza pierwszego etapu Quake Pro League nieubłaganie zbliża się do końca. Przed nami dwunasta i jednocześnie przedostatnia już kolejka, która może w znacznym stopniu wpłynąć na kształt tabeli europejskiej dywizji.

Niestety dziś wpływu na owy kształt nie będzie miał Maciej „Av3k” Krzykowski, którego sytuacja nadal pozostaje niepewna i na ten moment znajduje się on na granicy czołowej czwórki. Szansę na poprawienie swojego dorobku będzie mieć natomiast znajdujące się przed Polakiem trio. Okupujący fotel wicelidera były klubowy kolega Krzykowskiego, Alexei „cYpheR” Yanushevsky, zmierzy się z będącym obecnie na czwartym miejscu Sebastianem „Spart1em” Siirą. O wiele łatwiejsze zadanie stać będzie przed Adriánem „RAISYM” Birgánym – rywalem Węgra będzie bowiem Anton „Cooller” Singov, który wygrał zaledwie dwa z siedmiu spotkań, co daje mu przedostatnią lokatę. W międzyczasie swoje mecze w dolnych rejonach tabeli rozegrają także Alexander „BaSe” Rybin, Kirill „cnz” Golubjov, Marcel „k1llsen” Paul oraz Johan „toxjq” Quick, ten ostatni nie ma już jednak żadnych szans na bezpośrednie utrzymanie.

Harmonogram dwunastej kolejki prezentuje się następująco:

22 listopada
16:00 ZenAku vs dramiS BO3
17:00 maxter vs psygib BO3
18:00 cha1n vs rapha BO3
19:00 RAISY vs Cooller BO3
20:00 toxjq vs k1llsen BO3
21:00 Spart1e vs cYpHeR BO3
22:00 cnz vs BaSe BO3

Wszystkie mecze Quake Pro League Season 2 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar vs Wisła All in! – kto zostanie nowym mistrzem Polski w CS:GO?

Już dziś poznamy nowego mistrza Polski! I zaskoczenia nie ma – w wielkim finale jesiennej odsłony ESL Mistrzostw Polski 2020 naprzeciwko siebie staną...