fot. twitter.com/Brawl_esports

PSG Esport triumfuje w Mistrzostwach Świata Brawl Stars 2020

To był wspaniały weekend dla wszystkich fanów Brawl Stars. Przez ostatnie dwa dni byliśmy bowiem świadkami finałowych zmagań w ramach Mistrzostwa Świata 2020. Najlepszą drużyną zakończonego turnieju została ekipa PSG Esports, która bez większych problemów pokonała wszystkich swoich rywali.

Swoje niezwykłe umiejętności zespół z Singapuru pokazał już podczas ćwierćfinałów. Wtedy to udało mu się pokonać drużynę Nova China 3:0. Co ciekawe, to właśnie zawodnicy pochodzący z Państwa Środka byli przed meczem uważani za  zdecydowanych faworytów. Triumfatorzy ubiegłorocznych Mistrzostw Świata Brawl Stars nie wygrali tym razem jednak nawet jednej mapy.

W półfinale PSG Esport poradziło sobie natomiast z najlepszym europejskim zespołem, czyli SK Gaming. Singapurczycy nie dali reprezentantom Starego Kontynentu żadnych szans i ponownie wygrali swój mecz w stosunku trzy do zera. Inne ekipy z Europy wypadły niestety jeszcze gorzej. Zawodnicy AC Milan QLASH przegrali w ćwierćfinale z Tribe Red (0:3), natomiast drużyna Codemagic musiała na tym samym poziomie rozgrywek uznać wyższość właśnie SK Gaming (1:3).

Wracając jednak do zwycięzców, to PSG Esports mierzyło się w starciu finałowym z Brazylijczykami reprezentującymi INTZ. Także i tym razem Singapurczycy okazali się lepsi od swoich rywali i pewnie pokonali drużynę z Ameryki Południowej. Nie przegrywając nawet jednej mapy, PSG Esports zostało najlepszą drużyną Brawl Stars na całym świecie, zgarniając zarazem główną nagrodę wynosząca 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PEC: Otarte eliminacje CS:GO zakończone, czas na eliminacje zamknięte

Dobiegły końca otwarte eliminacje do turnieju Counter-Strike'a w ramach trzeciej tury POLISH ESPORT CUP. Bynajmniej nie jest to jednak koniec samych z...