fot. twitter.com/brawlstars

Brawl Stars z nową aktualizacją. Poprawiono balans Lou oraz edytor map

Na serwerach Brawl Stars pojawiła się dziś aktualizacja. Skupia się ona przede wszystkim na nowym Chromatycznym Zadymiarzu – Lou. Zimowy bohater, który kilka dni temu oficjalnie dołączył do gry, wymagał od twórców kilku istotnych modyfikacji.

Przede wszystkim naprawiono błąd, który powodował zawieszanie się gry podczas Super ataku Lou. Wcześniej produkcja potrafiła przestać działać w momencie, w którym atak ten był aplikowany wraz z innymi efektami spowalniającymi na różnego rodzaju obiekty stacjonarne (np. na wyrzutnię Penny czy IKE).

Przy okazji najnowszej aktualizacji poprawiono także balans Zadymiarza. Lou od teraz będzie miał większą ilość życia, której to wartość zwiększono z 2800 do 3100 punktów. Oprócz tego umiejętności zimowego bohatera mają być znacznie bardziej zabójcze. Skuteczność Supermrozu zwiększono o 40%, natomiast wartość ataku podstawowego o 20 punktów.

Delikatnym modyfikacjom uległ także edytor map. Od teraz plansze, które otrzymują od graczy słabe oceny, będą znacznie szybciej usuwane z puli. Według twórców zmiana ta ma przede wszystkim wpłynąć na jakość map i premiować tylko najlepszą twórczość poszczególnych użytkowników.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dołącz do Ekipy Fortnite – Epic wprowadza subskrypcję z dodatkową zawartością

Kilka tygodni temu Epic Games w ankiecie zapytało członków społeczności Fortnite'a, co sądzą na temat potencjalnej płatnej subskrypcji. Nie minęło wie...