fot. EA Sports

FIFA 21 z aktualizacją. Poprawiono stabilność, animacje oraz zachowania zawodników

Dziś na serwery FIFA 21 zaimplementowana została nowa aktualizacja, która dotyczy wszystkich trybów gry. Największe zmiany dotknęły zachowań zawodników w odbiorze piłki. Nie zapomniano także o ulepszeniu niektórych animacji, poprawie stabilności rozgrywki oraz wyeliminowaniu kilku uciążliwych błędów.

Od teraz inaczej mają reagować obrońcy, kiedy będą bezpośrednio na drodze piłki. Twórcy nazwali to ulepszoną logiką przechwytywania. Zmiana ta będzie miała zastosowanie tylko w sytuacjach, gdy inny zawodnik podaje futbolówkę. W FIFIE 21 zwiększono również odległość, jaką piłka może pokonać po odbiciu się od interweniującego bramkarza. Dodatkowo naprawiono błąd z przełączaniem zawodników za pomocą myszy. Wcześniej gracze narzekali, że opcja ta zbyt często się blokowała. Od teraz nie powinno być także problemów z dziwnymi animacjami piłkarzy, którzy wyciągali nogi zbyt wysoko podczas prób blokowania innych zawodników.

Najnowsza aktualizacja poprawiła także tryb FIFA Ultimate Team. Tu wielkich zmian nie uświadczymy, gdyż twórcy skupili się na pomniejszych modyfikacjach. Od teraz w grze nie powinniśmy mieć problemów m.in. ze stabilnością podczas korzystania ze sklepu FUT. Wyeliminowano również sytuację, w której strzelec gola w trybie Draft nie był wyświetlany na boisku podczas rozpoczęcia kolejnego meczu.

Małych modyfikacji doczekał się również tryb VOLTA Football. Tu twórcy naprawili przede wszystkim szereg błędów, które utrudniały rozgrywkę. Od teraz koniec problemów ze stabilnością, niemożnością doboru przeciwników, a także kuriozalną sytuacją, w której gra informowała nas, że na boisku mamy dwóch kapitanów.

Nie zapomniano także o trybie kariery. Wcześniej sceny negocjacji często pokazywały identycznych i nieprawidłowych menadżerów prowadzących rozmowy. Koniec również z niepoprawnym wyświetlaniem niektórych danych w tabelach, a także sytuacjami, w których agenci zawodników nosili niewłaściwie odznaki klubów. Drobne zmiany dotyczą także elementów kosmetycznych takich jak oprawy stadionowe, portrety piłkarzy czy ich stroje.

Przypomnijmy, że aktualizacja dostępna będzie dziś tylko na komputery stacjonarne. Konsolowe wersje FIFY 21 opisaną modyfikację otrzymają najprawdopodobniej tydzień później, czyli 2 grudnia. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod na oficjalnym forum gry.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dawny kolega Jankosa i Vandera z H2K kończy karierę gracza i udaje się na służbę wojskową

Mimo że tegoroczne okienko transferowe przyniosło już trochę rozstań, to większość graczy dalej będziemy mogli oglądać na Summoner's Rifcie, aczkolwie...