fot. materiały prasowe

Weź udział w Monte Snack #BRB Triathlon i spróbuj sił w trzech grach Riot Games

Marka Monte Snack zapowiedziała kolejny organizowany pod swoją egidą turniej esportowy dla amatorów – Monte Snack #BRB Triathlon. Tym razem będzie to jednak turniej szczególny, bo odbędzie się on w ramach trzech popularnych gier od Riot Games – League of Legends, Teamfight Tactics oraz Legends of Runeterra.

Uczestnicy rozpoczną zmagania od otwartych eliminacji, które rozgrywane będą oddzielnie w obrębie każdego z trzech wymienionych tytułów. Ostatecznie awans do fazy finałowej uzyskają po dwaj najlepsi gracze z każdej produkcji, którzy będą musieli wykazać się wszechstronnymi umiejętnościami. Na finałach bowiem uczestnicy wezmą udział w zmaganiach we wszystkich grzech grach niezależnie od tego, z którego turnieju eliminacyjnego awansowali.

Harmonogram eliminacji prezentuje się następująco:

  • League of Legends – 28.11
  • Legends of Runeterra #1 – 30.11 (start zapisów 25.11)
  • Legends of Runeterra #2 – 5.12 (start zapisów 30.11)
  • Teamfight Tactics #1 – 6.12 (start zapisów 1.12)
  • Teamfight Tactics #2 – 15.12 (start zapisów 9.12)

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału w rozgrywkach pod tym adresem. Finałowa faza Monte Snack #BRB Triathlon odbędzie się natomiast 19 i 20 grudnia i podczas niej do zdobycia będzie łączna pula nagród w wysokości 12 tysięcy złotych. Cała impreza włącznie z finałowymi zmaganiami kwalifikacyjnymi transmitowana będzie ze studia w Krakowie, skąd w duecie komentować ją będą Damian „Nervarien” Ziaja oraz laureat konkursu Casters Academy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sprout dwa kroki od CS-owej elity. Faza zasadnicza PLE na finiszu

Środowe zmagania stać będą pod znakiem grupy mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej, ale to nie ona będzie najważniejsza. Z największą uwagą będziemy...