fot. Team Heretics

Kolejne kłopoty Heretics? kioShiMa podobno chce przejść na ławkę rezerwowych

Nie tak dawno Team Heretics ogłosił pozyskanie Timothée „DEVILA” Démolona, w wyniku czego przybliżył się do skompletowania dywizji CS:GO. A przynajmniej tak się wtedy zdawało, bo w myśl najnowszych doniesień zespół cofnie się do punktu startowego, czyli posiadania trzech aktywnych zawodników.

Minione tygodnie były dla Heretics bardzo burzliwe – decyzję o opuszczeniu szeregów klubu podjęli Alexandre „xms” Forté i Bryan „Maka” Canda, a jeszcze wcześniej do Teamu Vitality powędrował Nabil „Nivera” Benrlitom. Miejsce Nivery szybko zajął Jordan „Python” Munck-Foehrle, natomiast część powstałych niedawno luk po xms-ie i Mace wypełnił wspomniany DEVIL. Ostatnio mówiło się, że drużyna pozyska też Nicolasa „Keoza” Dgusa z K23, czym dopełniłaby procesu przebudowy.

W świetle dzisiejszych wieści zamknięcie placu budowy w Heretics może jednak zostać odłożone w czasie. Francuski dziennikarz Guillaume „neL” Canelo podzielił się nowymi informacji na temat przyszłości ekipy. Według jego źródeł Fabien „kioShiMa” Fiey poprosił organizację o przesunięcie na ławkę, co motywuje tym, że nie zgadza się z kierunkiem, w którym zmierza formacja. Potwierdzone tudzież oczekiwane zmiany kadrowe rzekomo zdegustowały dwukrotnego triumfatora Majorów, czego konsekwencją ma być jego decyzja o opuszczeniu głównego składu, do którego dołączył w październiku zeszłego roku.

Po publikacji artykułu przez Canelo do tematu odniósł się Arnau Vidal, założyciel i współwłaściciel organizacji. Hiszpan nie był zbytnio wylewny w stosunku do plotek, kwitując je tylko krótkim sformułowaniem „to nie jest prawda”. Tę samą wiadomość powielił też pod innym wpisem dziennikarza, w którym ten odpowiadał na jego reakcję. Kto ma w tym wszystkim rację? To, jak zwykle, najlepiej zweryfikuje czas.

Skład Teamu Heretics może wyglądać następująco:

  • Lucas „Lucky” Chastang
  • Jordan „Python” Munck-Foehrle
  • Timothée „DEVIL” Démolon
  • Boris „flex0r” Latry – trener
  • Fabien „kioShiMa” Fiey – ławka rezerwowych
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sprout dycha

Dzień oddawania własnych map. Sprout przegrywa batalię o ESL Pro League

Czwartek wieczór i humor popsuty. Sprout reprezentowane przez Pawła "dychę" Dychę i Michała "snatchiego" Rudzkiego nie zagra w następnym sezonie ESL P...