fot. fb.com/G2paTiTek

Polski finał podczas VALORANT First Strike? Jest na to szansa!

Od startu europejskiego VALORANT First Strike dzieli nas już mniej niż tydzień. Nic więc dziwnego, że organizatorzy najważniejszej imprezy końcówki roku zaprezentowali nam wreszcie pary, w jakich rywalizować ze sobą będą poszczególni uczestnicy.

I już na początku mamy dobrą wiadomość, bo teoretycznie są szanse, że zobaczymy polski finał. Wszystko dlatego, że Patryk „paTiTek” Fabrowski oraz Aleksander „zeek” Zygmunt znaleźli się w różnych częściach drabinki, co oznacza, że najwcześniej mogą natrafić na siebie dopiero w ostatnim meczu zawodów. Tyle teorii, bo w praktyce będzie to dość trudne do wykonania – zwłaszcza w przypadku zeeka, którego nolpenki podczas inauguracyjnej serii starć będą musiały poradzić sobie z dowodzonym przez Kirilla „ANGE1A” Karasiowa FunPlus Phoenix, czyli jedną z najlepszych ekip na Starym Kontynencie. Z kolei G2 Esports, którego graczem jest paTiTek, swoją przygodę z turniejem zacznie od meczu z Vincentem „Happym” Schopenhauerem i jego kolegami, którzy niedawno porzucili nazwę Prodigy na rzecz Orgless.

Pary pierwszej rundy prezentują się następująco:

vs vs
Team Liquid Team Heretics SUMN FC Purple Cobras
vs vs
G2 Esports Orgless FunPlus Phoenix nolpenki

VALORANT First Strike w Europie odbędzie się między 3 a 6 grudnia i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. Po więcej informacji na temat imprezy zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MAD Lions zaprezentowało nowego toplanera

Składy większości drużyn w League of Legends European Championship są skompletowane. Do dziś pod znakiem zapytania stała obsada górnej alejki MAD Lion...