fot. ESL/Stephanie Lieske

Av3k wciąż z szansami na top 4. Dziś ostatnia kolejka Quake Pro League Stage 1

Cztery zwycięstwa, cztery porażki – tak na ten moment prezentuje się bilans Macieja „Avka” Krzykowskiego w pierwszym etapie Quake Pro League. Polak jednak nadal ma szanse na finisz w czołowej czwórce, ale aby mu się to udało, w ostatniej kolejce musi wydarzyć się kilka rzeczy.

Przede wszystkim Marcel „k1llsen” Paul i Alexei „cYpheR” Yanushevsky nie mogą wygrać swoich spotkań 3:0, bo to całkowicie odebrałoby Krzykowskiemu szanse na miejsce w top 4. Zresztą, w przypadku k1llsena wystarczy nawet triumf 2:1. Dopiero sytuacja, w której Niemiec i Białorusin polegną 1:2, otworzy przed Avkiem realne szanse na sukces, aczkolwiek będzie od niego wymagać, by on sam ograł Antona „Coollera” Singova bez straty choćby mapy. Jak więc widać gołym okiem, przed reprezentantem Endpoint Cex naprawdę trudne zadanie i nie wszystko zależeć będzie od niego. To sprawia, że na ten moment o wiele bardziej prawdopodobne jest, że Polak zakończy fazę zasadniczą na miejscach 5-8., co oznaczałoby, że rozpocznie on play-offy już od pierwszej ich rundy.

Harmonogram trzynastej kolejki prezentuje się następująco:

29 listopada
16:00 Spart1e vs cYpHeR BO3
17:00 dooi vs ZenAku BO3
18:00 Av3k vs Cooller BO3
19:00 dramiS vs Effortless BO3
20:00 k1llsen vs RAISY BO3
21:00 BaSe vs vengeurR BO3
22:00 DaHanG vs rapha BO3

Wszystkie mecze Quake Pro League Season 2 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Francja za mocna. Reprezentacja Polski odpada z LoR Masters Europe

Dziś zostały rozegrane ćwierćfinały Legends of Runeterra Masters Europe, czyli turnieju narodowości Starego Kontynentu w karciankę od Riot Games. Jedn...