av3k
fot. ESL/Stephanie Lindgren

Przed Avkiem kolejny zaległy mecz w Quake Pro League

Przymusowa przerwa, która na w pierwszych tygodniach sezonu dosięgła Macieja „Avka” Krzykowskiego, jest już tylko wspomnieniem. Polak powrócił do regularnej rywalizacji w Quake Pro League, dziś natomiast rozegra swój ostatni już zaległy mecz.

Tym razem naprzeciwko reprezentanta Endpoint CeX stanie Alexander „BaSe” Rybin. Rosjanin podobnie jak jego rywal raczej nie zaliczy poprzedniego sezonu Pro Ligi do udanych, bo chociaż jeszcze w drugim etapie udało mu się stanąć na najniższym stopniu podium, tak potem już tylko zawodził. Inaczej wygląda to jednak teraz, bo Rybin niespodziewanie wyrósł na jednego z najlepszych graczy europejskiej dywizji. W tym momencie ma on na swoim koncie zaledwie jedną porażkę i jest już o krok od tego, by zapewnić sobie miejsce w czołowej czwórce. Powstrzymać go może właśnie Av3k, ale najpierw polski strzelec musi odzyskać właściwy rytm, który zatracił podczas wielotygodniowego odpoczynku od gry.

Mecz pomiędzy Avkiem a BaSem rozegrany zostanie poza streamem. Warto jednak nadmienić, że jeżeli Krzykowskiemu uda się go wygrać, to może on powrócić do ścisłej czołówki, w której znajdował się jeszcze na początku sezonu, czyli tuż przed tym, gdy wziął przymusowy urlop od Pro Ligi.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje nowy sezon AZS Edu Esports, czyli akademickich mistrzostw Polski w CS:GO i LoL-u

Niedawno oficjalnie zapowiedziano, że Akademicki Związek Sportowy i Edu Esports League połączą swe siły, by stworzyć nowe rozgrywki. Koniec jednak zap...