fot. Razer

Ruszyły zapisy do europejskiego Razer Invitational w Fortnite’a

Kilka dni temu firma Razer ogłosiła swoje plany związane z organizacją w Europie kolejnego odcinka Razer Invitational, czyli cyklu turniejów Fortnite’a przeznaczonego zarówno dla amatorów, jak i dla graczy posiadających już pewne doświadczenie. Zainteresowani? Dobrze się składa, bo zapisy do imprezy właśnie ruszyły.

W sumie na Starym Kontynencie odbędzie się sześć zawodów. Zwycięzcy każdego z nich wzbogacą się o 3,6 tysiąca euro, podczas gdy na ekipy z miejsc drugiego i trzeciego czekają odpowiednio 1,8 tysiąca oraz 1,2 tysiąca euro. Z kolei dla zespołów z lokat czwartej i piątej przewidziano nagrody rzeczowe. Co znaczące, sprzęt od firmy Razer zdobyć będą mogli również widzowie – czy to poprzez samo oglądanie, czy to głosowanie na MVP, czy też inne poboczne aktywności, jak np. przesłanie własnego krótkiego filmu z Fortnite’a. Wszyscy chętni do gry, którzy posiadają już trzyosobowy skład, mogą rejestrować się pod tym adresem. Z myślą o uczestnikach przygotowano aż 90 tysięcy miejsc.

W tym miejscu warto wspomnieć, że samo Razer Invitationa rozegrane zostanie między 10 grudnia a 30 stycznia, tak swoistą inaugurację wydarzenia stanowić będzie zaplanowany na 5 grudnia mecz pokazowy między gwiazdami europejskiego streamingu, wśród których znajdą się m.in. Krench Royale, Teepsy czy Rafa. Co znaczące, drużyna każdego ze streamerów składać się będzie również z członków jego społeczności, dzięki czemu praktycznie każdy będzie mógł wziąć udział w owym showmatchu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sprout dycha

dycha i snatchie poza składem Sprout!

Kilka tygodni temu internet obiegły doniesienia o rzekomych zmianach w Sprout, w wyniku których z ekipą pożegnać by się mieli Paweł "dycha" Dycha i Mi...