fot. Ubisoft

Zapowiedziano Rainbow Six Polish Cup Winter 2021, w puli 20 tysięcy złotych

Scena Rainbow Six: Siege powoli przygotowuje się do tego, by zapaść w sezon zimowy. Większość rozgrywek dobiegła już końca, a prawdziwe wielkie granie powróci dopiero w przyszłym roku, ale nie oznacza to, że nic nie będzie się dziać. Bo dziać się będzie np. zapowiedziany dziś Rainbow Six Polish Cup Winter 2021.

Polish Cup Winter to organizowane przez polski oddział Ubisoftu międzysezonowe zawody, których celem jest tymczasowe zapełnienie luki po Polish Masters. W sumie udział w zmaganiach weźmie osiem ekipy wyłonionych na podstawie czterech turniejów eliminacyjnych mających miejsce między 14 a 23 grudnia. Potem nadejdzie pora na właściwą część imprezy – w styczniu i lutym wspomniana ósemka rozegra w sumie siedem kolejek fazy zasadniczej, zwieńczeniem wszystkiego będą natomiast trzydniowe finały online.

Harmonogram eliminacji prezentuje się następująco:

  • 14.12.2020 – 1. turniej kwalifikacyjny, start o godzinie 18:00
  • 16.12.2020 – 2. turniej kwalifikacyjny, start o godzinie 18:00
  • 21.12.2020 – 3. turniej kwalifikacyjny, start o godzinie 18:00
  • 23.12.2020 – 4. turniej kwalifikacyjny, start o godzinie 18:00

Wszyscy zainteresowani mogą już teraz zapisywać się do udziału w rozrywkach pod tym adresem. Warto wspomnieć, że łączna pula nagród Rainbow Six Polish Cup Winter 2021 wyniesie 20 tysięcy złotych, z czego mistrzowski zespół zgarnie połowę tej sumy. Same spotkania transmitowane będą natomiast na oficjalnym kanale Rainbow Sixa na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar z zaproszeniem do European Development Championship

Ostatecznie żadna rodzima ekipa nie zdołała przejść przez proces eliminacyjny pierwszej odsłony European Development Championship. Nie oznacza to jedn...