fot. EXCEL

Kolejne ogłoszenia w EXCEL. Dan dżunglerem głównego składu

Rozstrzygnięć transferowych w League of Legends European Championship ciąg dalszy. Dzisiaj EXCEL ogłosiło swojego leśnika na nadchodzący split. Zaskoczenia nie było, bowiem już dawno temu znani leakerzy twierdzili, że miejsce to zajmie właśnie Daniel „Dan” Hockley, czyli dotychczasowy zawodnik akademii drugiej brytyjskiej organizacji z europejskiej ligi – Fnatic.

Zaraz po sezonie przerwę od profesjonalnej gry ogłosił dotychczasowy dżungler EXCEL, Marc „Caedrel” Lamont, który reprezentował barwy tej formacji od czasu jej dołączenia do franczyzowej ligi. Oznaczało to, że w najlepszych europejskich rozgrywkach zwolni się miejsce dla co najmniej jednego leśnika. Brytyjska organizacja zdecydowała się na sięgnięcie po kolejnego rodzimego dla niej gracza, bowiem Dan również pochodzi właśnie z Wielkiej Brytanii.

W dotychczasowej karierze mógł on posmakować gry w ogromnej organizacji, gdyż do tej pory zakładał on trykot Fnatic Rising. Wraz z tą ekipą był w stanie triumfować w NLC 2020 Summer, jednakże na tegorocznym European Masters formacji tej, krótko mówiąc, nie poszło najlepiej. Akademia Pomarańczowo-Czarnych odpadła już w fazie grupowej, w której poległa z GamersOrigin oraz mousesports. Mimo to EXCEL zdecydowało się postawić na Brytyjczyka.

Kolejne ogłoszenie zawodnika tej organizacji już jutro. Według doniesień chociażby Jacoba Wolfa, midlanerem EXCEL ma zostać Paweł „Czekolad” Szczepanik. Bardzo możliwe, że potwierdzenie dostaniemy za niecałe 24 godziny.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy grupowych rywali Illuminar podczas European Development Championship

Gdy wydawało się, że pod koniec roku nie będzie zbyt wielu okazji, by zobaczyć w akcji którąś z ekip CS:GO na arenie międzynarodowej, pojawiło się Eur...