STS
fot. Valve

Operacja Broken Fang w CS:GO: lista misji z pierwszego tygodnia

Nowa operacja w Counter-Strike’u oficjalnie rozpoczęta. A jak operacja, to i misje – a konkretniej mówiąc, siedem misji, które Valve przygotowało z myślą o tych, którzy zdecydowali się zakupić przepustkę. Sprawdźmy, co czeka na nich w pierwszym tygodniu zabawy. Na początek warto wspomnieć, że zmieniła się nieco rola gwiazd oraz sposób ich zdobywania. Twórcy postawili […]

Nowa operacja w Counter-Strike’u oficjalnie rozpoczęta. A jak operacja, to i misje – a konkretniej mówiąc, siedem misji, które Valve przygotowało z myślą o tych, którzy zdecydowali się zakupić przepustkę. Sprawdźmy, co czeka na nich w pierwszym tygodniu zabawy.

Na początek warto wspomnieć, że zmieniła się nieco rola gwiazd oraz sposób ich zdobywania. Twórcy postawili bowiem częściowo na misje, z pewnymi programi do wypełnienia, a każdy kolejny próg oznaczać będzie kolejną gwiazdkę. Weźmy np. zadanie o nazwie Manualna skrzynia biegów, w którym za wygranie 7 rund w trybie Turniejowym na nowej mapie Engage dostaniemy jedną gwiazdkę, ale jeżeli uda nam się zgarnąć kolejne osiem zwycięstw, czyli w sumie piętnaście, to nasze konto zasili kolejna gwiazdka, itd. itd. Co ważnie, nie ma konieczności wykonywania wszystkich misji, bo w tym tygodniu i tak możemy wzbogacić się o dziesięć cennych pięciokątów. Nie znaczy to jednak, że nawet po ich zgarnięciu nie będzie warto wypełnić też pozostałych zadań, bo nadwyżka przejdzie na poczet podnoszenia poziomu żetonu operacji.

CZYTAJ TEŻ:
Wreszcie jest – w CS:GO rozpoczęła się operacja Broken Fang

Pierwszy tydzień:

 • Wysokiej jakości bezołowiowa:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Broken Fang Premier – 1-3 gwiazdek
 • Manualna skrzynia biegów:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Turniejowym na mapie Engage – 1-3 gwiazdek
 • Masowa produkcja:
  Zabij 25 wrogów w trybie Obrońca na mapie Engage – 2 gwiazdki
 • Pod maską:
  Zauważyliśmy członków Phoenix! Dowiedz się, co planują – 2 gwiazdki
 • Rozgrzewka:
  Zabij 7/15/25 wrogów używając AK-47, M4A4 lub M4A1-s w trybie Uproszczonym na mapie Ancient – 1-3 gwiazdek
 • Opanowanie sprzęgła:
  Wygraj 3/7/15 rund w trybie Obijanie – 1-3 gwiazdek
 • Zima zaskoczyła drogowców:
  Zabij 2/4/6 wrogów w trybie Strefa Zagrożenia na mapie Frostbite – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowe tryby gry w CS:GO: Retake i Broken Fang Premier

Po wielu dniach, tygodniach i miesiącach oczekiwań do Counter-Strike'a: Global Offensive w końcu trafiła nowa operacja. Broken Fang, bo tak nazywa się...