fot. EA Sports

Zimowa gratka dla fanów FIFY. Ruszyło wydarzenie FUT Freeze

Za oknami w ostatnim czasie pojawiło się trochę śniegu, a zatem powoli możemy mówić o zimowej scenerii. Do tej wpasować chcą się wydawcy FIFY 21, którzy minionego wieczoru zaprezentowali nowe, ograniczone czasowo wydarzenie nazwane FUT Freeze.

Event dotyczy rzecz jasna trybu FIFA Ultimate Team. Gracze otrzymali w nim od twórców sporo nowości – począwszy od nowych ulepszonych kart, z których najlepszą jest ta Sadio Mané, podkręcona z 90 punktów na 92. W zimowym wydarzeniu do zgarnięcia będzie też chociażby Casemiro. Brazylijski piłkarz może pochwalić się oceną ogólną wynoszącą 90 oczek. Na tym jednak nie koniec, bo oprócz potencjalnych wzmocnień do naszej kadry gracze będą mogli zawalczyć także o różne boosty, które otrzymać możemy poprzez wykonywanie zadań w Squad Building Challenges. Jednym z ciekawszych itemów do zdobycia jest ten pozwalający na zmianę pozycji naszego piłkarza przy jednoczesnym dostosowaniu jego atrybutów do nowej roli.

Do FUT trafiła także pierwsza fala Prime Icons, które zastąpią dotychczasowe, standardowe wersje niektórych ikon. Absolutną czołówkę stanowią w tym przypadku karty Brazylijczyków, z ocenionym aż na 98 punktów Pelé na czele. To oczywiście dopiero część z kart, pozostałe mają trafić do paczek w najbliższych tygodniach.

Dodatkowo fani produkcji EA Sports będą mieli okazję wykonywać kolejne zadania, za które gra nagrodzi ich specjalnymi tokenami. Te z kolei będzie można wymienić na karty legendarnych piłkarzy w ramach tzw. Icon Swaps. Najdroższym piłkarzem w tym zestawieniu jest Thierry Henry, za którego „zapłacimy” aż 17 żetonów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro czy Gambit? Przed nami przedwczesny finał DH Open December

Po dwóch dniach zmagań w ramach DreamHack Open December 2020 lista uczestników zmniejszyła się o połowę. W fazie grupowej obyło się jednak bez większy...