STS
fot. Fnatic

Kolejne przetasowania w NiP-ie, dwóch graczy opuszcza skład VALORANTA

Nie da się ukryć, że dotychczasowa przygoda Ninjas in Pyjamas z VALORANTEM ma niezwykle burzliwy przebieg. Dziś bowiem poza zespołem znalazło się aż dwóch graczy i tylko jeden z nich został zastąpiony, wobec czego organizacja zamierza kontynuować poszukiwania piątego elementu układanki. Współpracę z NiP-em zakończyli Niels „luckeRRR” Jasiek, który członkiem składu był od czerwca, oraz […]

Nie da się ukryć, że dotychczasowa przygoda Ninjas in Pyjamas z VALORANTEM ma niezwykle burzliwy przebieg. Dziś bowiem poza zespołem znalazło się aż dwóch graczy i tylko jeden z nich został zastąpiony, wobec czego organizacja zamierza kontynuować poszukiwania piątego elementu układanki.

Współpracę z NiP-em zakończyli Niels „luckeRRR” Jasiek, który członkiem składu był od czerwca, oraz Saif „Sayf” Jibraeel, który do ekipy dołączył trzy miesiące później. W tym czasie Niemiec i Szwed przyczynili się m.in. do triumfu w GLX Elite, jednakże nie udało im się osiągnąć najważniejszego – awansu na VALORANT First Strike. W tej sytuacji zmiany więc nikogo nie zaskakują. Co ciekawe, poznaliśmy już następcę jednego ze wspomnianych graczy. Został nim zaledwie siedemnastoletni Yaroslav „Jady” Nikolaev, który po okresie miksowej gry będzie miał okazję, by po raz pierwszy rywalizować na zawodowym poziomie.

Wiemy, że obecnie wszystko wygląda niestabilnie, ale zaakceptowaliśmy fakt, że nowa gra, jak VALORANT, wymaga elastycznego podejścia, by zbudować najbardziej spójny skład i znaleźć grupę ludzi, którzy spasują się ze sobą oraz będą posiadać potencjał, by wygrywać ważne trofea – przyznał Jonas Gundersen, COO NiP-u. – To okres testów i błędów, ale możemy szczerze powiedzieć, że z każdą dokonaną przez nas zmianą bardzo się rozwinęliśmy i poprawiliśmy. Droga do sukcesu nie zawsze jest łatwa, jestem jednak zadowolony z miejsca, w którym jesteśmy obecnie – dodał.

W tej sytuacji skład prowadzonej przez Ninjas in Pyjamas sekcji VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Emir „rhyme” Muminovic
  • Charles „CREA” Beauvois
  • Egor „chiwawa” Stepanyuk
  • Yaroslav „Jady” Nikolaev
  • Emil „eMIL” Sandgren – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wczorajsza klęska do zapomnienia. Illuminar zwycięża Budapest Five i wciąż walczy o ESEA MDL

Wczorajszy mecz Illuminar Gaming w barażach ESEA Mountain Dew League chyba wszyscy chcielibyśmy wymazać z pamięci. Dziś ESL Mistrzowie Polski stanęli...