STS
fot. Entropiq

Skład NEEXA i MOLSIEGO na ławce rezerwowych Entropiq

Rozpoczęta w drugiej połowie roku przygoda Sebastiana „NEEXA” Treli i Michała „MOLSIEGO” Łąckiego z Entropiq dobiega powoli końca. Czeska organizacja poinformowała bowiem, że jej skład VALORANTA został przesunięty na ławkę rezerwowych i otrzymał wolną rękę przy poszukiwaniu nowego pracodawcy. – Przede wszystkim chciałbym podziękować naszej drużynie za współpracę – przyznał Ondřej Drebota, dyrektor zarządzający Entropiq. […]

Rozpoczęta w drugiej połowie roku przygoda Sebastiana „NEEXA” Treli i Michała „MOLSIEGO” Łąckiego z Entropiq dobiega powoli końca. Czeska organizacja poinformowała bowiem, że jej skład VALORANTA został przesunięty na ławkę rezerwowych i otrzymał wolną rękę przy poszukiwaniu nowego pracodawcy.

Przede wszystkim chciałbym podziękować naszej drużynie za współpracę – przyznał Ondřej Drebota, dyrektor zarządzający Entropiq. – Zawodnicy zostali teraz przesunięci na ławkę rezerwowych po tym, jak zgodziliśmy się zezwolić im na rozglądanie się za nowymi możliwościami. My natomiast pracujemy obecnie nad pozyskaniem nowego, wysoce ambitnego zespołu, który mamy nadzieję zaprezentować naszym kibicom jeszcze przed startem nadchodzącego Valorant Champions Tour – dodał.

NEEX i MOLSI szeregi formacji zza naszej południowej granicy zasilili w sierpniu, zaś dwa miesiące później dołączyli do nich Patryk „Starxo” Kopczynski i Michał „RETO” Silski. Ostatecznie jednak zespół nie spełnił oczekiwań i nie zdołał awansować na VALORANT First Strike, odpadając podczas play-inów eliminacji. Wobec tego największym sukcesem czwórki Polaków było sięgnięcie po wicemistrzostwo TOURSTAT Summer Clash, turnieju z pulą w wysokości 3 tysięcy funtów szterlingów.

Skład Entropiq prezentował się następująco:

  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Vladyslav „arch” Svistov
  • Patryk „Starxo” Kopczynski
  • Michał „RETO” Silski
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Co z sezonem 2021 w Dota Pro Circuit? Valve ogłasza plany

Dziesiąta edycja The International, która miała mieć miejsce w drugiej połowie 2020 roku, z oczywistych względów nie obyła się. Podobnie zresztą wyglą...