STS
Zamulek
fot. twitter.com/zamuleklol/

Nowi gracze i nowy rozdział dla devils.one. Poznaliśmy skład Diabłów na Ultraligę

Kolejny sezon Alior Bank Ultraligi zbliża się wielkimi krokami, nie dziwi więc fakt, że kolejni uczestnicy rozgrywek przedstawiają swoje dywizje League of Legends na nadchodzące miesiące. Wczoraj skład zaprezentowało Gentlemen’s Gaming, dziś natomiast poznaliśmy wyjściową formację nowej drużyny w polskich rozgrywkach, czyli ESCA Gaming. Na tym jednak ogłoszenia się nie kończą, bowiem również dziś swój […]

Kolejny sezon Alior Bank Ultraligi zbliża się wielkimi krokami, nie dziwi więc fakt, że kolejni uczestnicy rozgrywek przedstawiają swoje dywizje League of Legends na nadchodzące miesiące. Wczoraj skład zaprezentowało Gentlemen’s Gaming, dziś natomiast poznaliśmy wyjściową formację nowej drużyny w polskich rozgrywkach, czyli ESCA Gaming. Na tym jednak ogłoszenia się nie kończą, bowiem również dziś swój skład przedstawiło devils.one, które wraca po jednym sezonie przerwy wymuszonej słabą sytuacją finansową.

Na początku czerwca organizacja Diabłów, która była przecież jedną z najbardziej utytułowanych w historii Ultraligi, niespodziewanie ogłosiła zamknięcie dywizji LoL-a i przekazanie slota graczom. Młody skład ostatecznie trafił pod skrzydła 7more7 Pompa Teamu, z którym wywalczył awans na European Masters, podczas gdy DV1 skoncentrowało się na walce w drugiej dywizji Ultraligi. I choć nie udało się wywalczyć nawet miejsca w play-offach tych rozgrywek, a co dopiero awansu do pierwszej dywizji, to i tak Diabły zagrają na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polskim LoL-u. To za sprawą kwalifikacji akademii do Ultraligi 77xPT i oddania slota w rozgrywkach w ręce DV1 przez właściciela Pompy, Sergiusza „Nitrozyniaka” Górskiego.

Wracając jednak do samego składu devils.one, który zobaczymy w piątym sezonie Ultraligi – w większości jest on zbudowany z zawodników, którzy już wcześniej mieli okazję walczyć o tytuł mistrza Polski. Wyjątkiem jest wspierający, Slipper, dla którego będzie to pierwsza okazja do pokazania swoich umiejętności w Ultralidze. U jego boku na dolnej linii zagra Dominik „Zamulek” Biela, reprezentujący wcześniej barwy m.in. Actina PACTU oraz Komputronik H34T. W dżungli zagra znany z Gentlemen’s Gaming Witold „Diagu” Nypel, natomiast na solo liniach wystąpi duet z piratesports – Dawid „sheru” Wojewoda oraz Jakub „Kralzer” Tylman.

Tak prezentuje się pełny skład devils.one na nadchodzący sezon Ultraligi:

devils.one Dawid „sheru” Wojewoda
Witold „Diagu” Nypel
Jakub „Kralzer” Tylman
Dominik „Zamulek” Biela
Hubert „Slipper” Burzec
Kasper „Kaspersky” Gutkowski (główny trener)
Dawid „dawer” Pątko (analityk)
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Krótka historia o tym, jak Call of Duty: Mobile w 2020 roku (prawie) podbiło świat

Do dziś uśmiecham się na wspomnienie BlizzConu 2018. Nieszczęsna zapowiedź Diablo Immortal wywołała burzę wśród fanów Blizzarda, którzy nie mogli pogo...