fot. Astralis

JUGi na celowniku Teamu Liquid? Nie chodzi jednak o dywizję CS:GO

Na scenie VALORANTA obecnie trwa przerwa – First Strike dobiegło końca już jakiś czas temu, zaś cykl eliminacji do Champions Tour ruszy dopiero pod koniec stycznia. Wobec tego wiele formacji postanowiło wykorzystać ten czas na dokonanie korekt w swoich składach i niewykluczone, że w gronie tym znajdzie się także Team Liquid.

Jak bowiem twierdzi Jarek „DeKay” Lewis z DBLTAP, obecnie testy w międzynarodowym zespole z Europy przechodzi Jakob „JUGi” Hansen. Duńczyk podczas ostatnich treningów zastępował Adama „ec1sa” Ecclesa, aczkolwiek nie ma pewności, czy w wypadku ewentualnego transferu to właśnie jego miejsce zająłby w drużynie. Wiadomo natomiast, że jeżeli ostatecznie w szeregach Liquid dojdzie do jakiejkolwiek roszady, to ograniczy się ona tylko do jednego stanowiska i na ten moment mimo rozczarowującego występu na VALORANT First Strike, z którym podopieczni Connora „Sliggy’ego” Blomfielda pożegnali się już w ćwierćfinale, nie ma w ogóle tematu wymiany większej liczby graczy.

CZYTAJ TEŻ:
Polska kolonia w G2 powiększy się? zeek łączony z zespołem paTiTka

Sam Hansen całą swoją dotychczasową karierę spędził na scenie Counter-Strike’a. 23-latek może pochwalić się udziałem w dwóch imprezach o randze Majora, a także reprezentowaniem barw tak znanych formacji, jak Heroic, OpTic Gaming oraz North. Jego ostatnim zespołem było natomiast Astralis, gdzie jednak nie zagrzał miejsca zbyt długo. JUGi trafił tam w połowie maja jako tymczasowy zmiennik Lukasa „gla1ve’a” Rossandera, ale koniec końców wystąpił w zaledwie dziewięciu spotkaniach, po czym wylądował na ławce. Na tej pozostał aż do końca lipca, gdy to jego umowa z duńską organizacją została rozwiązana.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze CS:GO 2020 roku wg HLTV – 16. HEN1

Kolejny gracz FURII Esports znalazł się na liście 20 najlepszych zawodników CS:GO w 2020 roku. Tym razem wyróżnienie od serwisu HLTV po raz pierwszy w...