STS
fot. Riot Games

ARAM, sezon rankingowy i masa innych nowości zapowiedzianych dla Wild Rift!

Riot mocno zapowiadał transmisję z okazji rozpoczęcia nowego sezonu w League of Legends i nie zawiódł fanów. Trwające przez prawie godzinę ogłoszenie dostarczyło nam masę informacji na temat większości produkcji związanych ze światem Runeterry, w tym oczywiście na temat LoL: Wild Rift. Mobilna wersja uwielbianej przez graczy MOBY od niedawna jest dostępna dla graczy, a już zdążyła zyskać sympatię wielu z nich. Nic więc dziwnego, że twórcy ogłosili szereg aktualizacji, które w tym roku zawitają w grze.


Przede wszystkim użytkownicy już wkrótce mogą spodziewać się aż pięciu nowych czempionów. Będą nimi Corki, Tristana, Lulu, Teemo i Rumble. To jednak nie koniec nowości jeżeli chodzi o bohaterów. Twórcy zapowiedzieli, że możemy spodziewać się aż dwóch nowych postaci w każdym miesiącu. Jednymi z pierwszych, którzy zostaną dodani do Wild Rift będą Katarina, Rammus oraz Mundo. Riot jednocześnie zaznaczył, że niektórzy z nich, tak jak między innymi Katarina będą mieli odrobinę umiejętności. W przypadku zabójczyni zostanie zmienione jej superumiejętność, która w mobilnej wersji gry będzie pozwalać jej się wolno poruszać.

Nie na samych czempionach polega jednak Wild Rift, dlatego też twórcy ogłosili również garść zmian dotykających inne aspekty rozgrywki. Zapowiedzieli, że zamiast dodawać nowe przedmioty, będą one aktualizować obecne. Gracze z czasem powinni mieć również łatwiejszą możliwość wybierania swoich pozycji, chociaż tutaj nie podano żadnych szczegółów.

Na sam koniec warto wspomnieć także o dwóch możliwie najbardziej ekscytujących aktualizacjach Wild Rift. Jedną z nich jest zapowiedź trybu All Random All Mid, w skrócie ARAM. Jest on bardzo dobrze znany z samego LoL-a, a sama rozgrywka ma polegać na tych samych zasadach.

Finalnie, Riot ogłosił wprowadzenie trybu i sezonu rankingowego do gry mobilnej. Pomimo braku na ten moment konkretnej daty, według twórców już niedługo będziemy mogli powalczyć z innymi na drabince rankingowej. To wiąże się także z planowaniem rozgrywek esportowych dla Wild Riftu, co również pojawiło się w ogłoszeniu. W tym wypadku musimy jednak poczekać trochę dłużej na więcej informacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO ROGUE prezentuje kolejnego zawodnika – Pyrka dołącza do składu

Przedwczoraj AGO ROGUE rozpoczęło prezentację swojego nowego składu League of Legends. Wcześniej zespół wicemistrzów Polski zasilili Johan "Klaj" Olss...