STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Nieoficjalnie: Czterech graczy BOOM przeniesie się do MIBR

Pierwszoplanowym bohaterem tego tygodnia na scenie CS:GO jest MIBR. Z dywizji klubu w strzelance od Valve ostały się jedynie zgliszcza, bo w ciągu kilku dni opuściło ją łącznie pięć osób, na dodatek wszystko bynajmniej nie odbyło się w pokojowej atmosferze. Niemniej po burzy zawsze wychodzi słońce – według naszych źródeł organizacja wkrótce będzie miała nowych […]

Pierwszoplanowym bohaterem tego tygodnia na scenie CS:GO jest MIBR. Z dywizji klubu w strzelance od Valve ostały się jedynie zgliszcza, bo w ciągu kilku dni opuściło ją łącznie pięć osób, na dodatek wszystko bynajmniej nie odbyło się w pokojowej atmosferze. Niemniej po burzy zawsze wychodzi słońce – według naszych źródeł organizacja wkrótce będzie miała nowych graczy.

Przy współpracy z portalem Fraglíder udało się nam ustalić, że MIBR jest na najlepszej drodze do zakontraktowania kwartetu BOOM Esports w osobach Ricardo „boltza” Prassa, Marcelo „chelo” Cespedesa, Bruno „shz” Martinelliego i Gustavo „yela” Knittela. Kontrakty całej czwórki z obecnym pracodawcą stracą ważność pod koniec stycznia, a zawodnicy jeszcze w zeszłym roku zakomunikowali indonezyjskiej organizacji, że nie są zainteresowani przedłużeniem współpracy. W grudniu ze składu drużyny, która w 2020 roku nie miała żadnej konkurencji na krajowej scenie, wyłamał się João „felps” Vasconcellos, do którego przemówił projekt Ricardo „deada” Sinigaglii i Epitácio „TACO” de Melo. Był to natomiast pierwszy i ostatni ubytek kadrowy.

Piąte ogniwo nowego zestawienia MIBR ma zostać wyłonione w formule testów. Dziennikarze DRAFT5 przekazali informację, że te już się rozpoczęły – na pierwszy ogień podopieczni Alessandro „Apoki” Marcucciego sprawdzali w boju Enzo „xns” Henrique z Santos e-Sports. W odpowiedzi na zapytanie brazylijskiej redakcji Apoka potwierdził prawdziwość doniesień, jednocześnie akcentując, że nie będzie to jedyny strzelec wzięty na przez ekipę na warsztat.

Nowy skład MIBR powinien wyglądać następująco: 

  • Ricardo „boltz” Prass
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • Bruno „shz” Martinelli
  • Gustavo „yel” Knittel
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener

MIBR is looking to add BOOM Esports’ quartet of Ricardo „boltz” Prass, Marcelo „chelo” Cespedes, Bruno „shz” Martinelli and Gustavo „yel” Knittel to its CS:GO division, multiple sources said Cybersport and Fraglíder. Fifth player is yet to be determined – according to DRAFT5 the team was testing Enzo „xns” Henrique from Santos e-Sports, what was also confirmed by BOOM’s coach Alessandro „Apoka” Marcucci.

MIBR should therefore be:

  • Ricardo „boltz” Prass
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • Bruno „shz” Martinelli
  • Gustavo „yel” Knittel
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – coach
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny ultraligowy weteran szuka szczęścia za granicą! Outplayed nowym-starym domem Bulleta

Były strzelec m.in. devils.one i 7more7 Pompa Teamu, Robert "Bullet" Pruchniewski, znalazł dla siebie nowy dom w nadchodzącym splicie! Zawodnik zagra...