fot. Riot Games

Kolejny zagraniczny akcent w składzie AGO ROGUE na nadchodzący split Ultraligi

Po raz kolejny offseasonowe plotki okazały się być prawdą! Nowym midlanerem AGO ROGUE został Chres „Chres” Lauren, który do tej pory występował pod nickiem Sencux. Wicemistrzowie Polski nie spieszą się jednak z ogłaszaniem kolejnych nabytków. Chres to bowiem dopiero czwarty oficjalnie ogłoszony członek zespołu po trenerze Johanie „Klaju” Olssonie, supporcie Łukaszu „Pyrce” Grześkowiaku i dżunglerze Lucasie „Luroxie” Thomie.

To nie pierwszy raz, kiedy Rogue daje szansę duńskiemu midlanerowi. Poprzedni okres współpracy trwał pół roku, a Chres (wtedy jeszcze Sencux) miał okazję reprezentować barwy Łotrzyków w pierwszym splicie LEC wiosną 2019 roku. Na nieszczęście gracza drużyna zajęła wtedy ostatnie, dziesiąte miejsce w lidze, a sam środkowy zmagał się z lawiną krytyki. Teraz, po dłuższej przerwie, Chres powraca, by walczyć o najwyższe cele, choć na niższym poziomie rozgrywkowym.

Chres to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, jakich będziemy mieli okazję oglądać w nadchodzącym sezonie Ultraligi. Jego początki gry profesjonalnej sięgają 2014 roku, a do największych sukcesów można zaliczyć drugie miejsce w letnim splicie European League of Legends Championship Series 2016 i występ na ówczesnych Mistrzostwach Świata ze Splyce, czwarte miejsce w spring splicie LCS 2018 z Misfits czy zwycięstwo w NLC 2020 Fall Open w szeregach Barrage Esports.

Teraz Chres będzie starał się powrócić do swojej najlepszej formy w AGO ROGUE, wobec którego wymagania są ogromne. Aktualni wicemistrzowie Polski wstrząsnęli bowiem nie tylko sceną polską, ale też międzynarodową, wygrywając letnią edycję European Masters i dochodząc aż do półfinału wiosennej edycji tego turnieju. Czy Lauren udźwignie ciężar odpowiedzialności? O tym przekonamy się już w najbliższych miesiącach.

Skład AGO ROGUE prezentuje się następująco:

Lukas „Lurox” Thoma
Chres „Chres„Lauren
Łukasz „Pyrka” Grześkowiak
Johan „Klaj” Olsson
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ornn

Duże zmiany w mecie. Jakie czempiony zobaczymy w nadchodzącym splicie?

Europejskie rozgrywki wrócą już za dwa tygodnie, a kolejny sezon Ultraligi ma się rozpocząć już niebawem™. Bardzo często niesamowicie ważnym cz...