STS
fot. K1CK Neosurf

Znamy harmonogram Ultraligi! Starcie AGO ROGUE z K1ck Neosurf już pierwszego dnia

Długo czekaliśmy na oficjalne informacje na temat zbliżającego się sezonu Ultraligi. Wczoraj te zaczęły wychodzić w końcu na światło dzienne, dzięki czemu poznaliśmy termin startu ligi. Pierwsze mecze polskich rozgrywek będziemy mogli obserwować już w najbliższy wtorek. Dzisiaj za to ujawniono harmonogram zmagań, stąd też wiemy, że jako pierwszych na Summoner’s Rifcie zobaczymy zawodników Teamu ESCA Gaming oraz 7more7 Pompa Teamu.

Pierwszy dzień zmagań będzie pełen ciekawych spotkań. Tuż po inauguracji na serwerze pojawią się gracze devils.one oraz Komil&Friends. Diabły były nieobecne w czwartym sezonie Ultraligi, jednakże wracają do najważniejszych polskich rozgrywek League of Legends z obiecującym składem pełnym młodych talentów. Następnie Illuminar Gaming podejmie Gentlemen’s Gaming. Pierwszy z zespołów dokonał minimalnych zmian w porównaniu do poprzedniego sezonu, a Dżentelmeni zmienili cały skład.

Wtorek zwieńczy prawdziwe meczycho. Wtedy bowiem mistrzowie Polski, K1ck Neosurf, zmierzą się z wicemistrzami, czyli AGO ROGUE. Rywalizacja obu formacji była najważniejszą w zeszłym roku na polskim podwórku i patrząc na szeregi obu organizacji, ten stan rzeczy się nie zmieni. „Na papierze” RGO i K1ck są największymi faworytami do zdobycia tytułu, dlatego też wtorkowy wieczór z pewnością zapewni nam masę emocji.

Harmonogram inauguracyjnej kolejki Ultraligi:

Wtorek, 19 stycznia
17:30 Team ESCA Gaming vs 7more7 Pompa Team BO1
18:30 devils.one vs Komil&Friends BO1
19:30 Illuminar Gaming vs Gentlemen’s Gaming BO1
20:30 K1ck Neosurf vs AGO ROGUE BO1
Środa, 20 stycznia
17:30 Illuminar Gaming vs K1ck Neosurf BO1
18:30 Komil&Friends vs Team ESCA Gaming BO1
19:30 AGO ROGUE vs devils.one BO1
20:30 Gentlemen’s Gaming vs 7more7 Pompa Team BO1

Pełen harmonogram rozgrywek możecie znaleźć na stronie Ultraligi pod tym linkiem. Natomiast samą transmisję z rozgrywek będzie mogli zobaczyć na kanale Polsat Games w telewizji, jak i w serwisie YouTube oraz Twitch.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CES 2021: Monitory z najnowszej serii LG Ultra na 2021 rok przewyższają wszystkie oczekiwania

Prezentując podczas targów CES® 2021 nową linię monitorów Ultra, firma LG Electronics umacnia swoją ugruntowaną już pozycję w segmencie monitorów prem...