STS
fot. materiały prasowe

ZOTAC GAMING prezentuje karty z serii GeForce RTX 3060

ZOTAC Technology Limited, producent innowacyjnych rozwiązań komputerowych, z dumą prezentuje nową serię kart graficznych ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 3060 opartą na zaawansowanej architekturze NVIDIA Ampere. W jej skład wchodzą trzy modele – AMP White Edition, Twin Edge OC i Twin Edge.

Dzięki efektywnej i bardzo wydajnej architekturze oraz drugiej generacji NVIDIA RTX™ karty z serii GeForce® RTX 3060 oferują niesamowite możliwości – Ray Tracing, wsparcie dla NVIDIA DLSS oraz innych technologii. Ceny tych modeli będą zaczynać się od 329$.

Karty z serii RTX 3060, podobnie inne karty RTX 30, obsługują najnowsze, innowacyjne rozwiązania: NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex i NVIDIA Broadcast. Ich działanie poprawia wydajność oraz jakość wyświetlanego obrazu. Technologie te, w połączeniu z ray tracingiem działającym w czasie rzeczywistym, stanowią podstawę platformy do gier, jaką jest GeForce. Zapewniają one niezrównaną wydajność i przydatne funkcje w grach.

AMP WHITE EDITION

Śnieżnobiała karta graficzna została fabryczne podkręcenia. Mierzy ona zaledwie 231,9 mm długości oraz oferuje chłodzenie IceStorm 2.0, które obsługuje takie funkcje jak FREEZE Fan Stop i Active Fan Control. Karta jest wyposażona w podwójny 90-milimetrowy i 11-łopatkowy wentylator, szeroki aluminiowy radiator typu fin-stack oraz pięć 6-milimetrowych miedzianych rurek dla maksymalnego odprowadzania ciepła. Dopasowana metalowa płyta tylna i oświetlenie LED z logo sprawiają, że całość prezentuje się bardzo estetycznie.

TWIN EDGE (OC)

Twin Edge OC i Twin Edge łączą w sobie wydajność i prostotę. To kompaktowe karty o długości 224,1 mm. Zastosowano w nich chłodzenie składające się z szerokiego aluminiowego radiatora typu fin-stack połączonego z trzema miedzianymi rurkami o średnicy 6 mm. Podwójne, 11-łopatkowe wentylatory o średnicy 90 mm zapewniają o 10% większy przepływ powietrza niż konstrukcje poprzedniej generacji. Karty te także korzystają z funkcji FREEZE Fan Stop i Active Fan Control.

GET AMPLIFIED

Najnowsza wersja programu ZOTAC GAMING FireStorm Utility pozwoli dostosować i monitorować procesor graficzny, a także kontrolować prędkość wentylatora za pomocą funkcji Active Fan Control.

DOSTĘPNOŚĆ

Karty z serii ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 trafią do sprzedaży w drugiej połowie lutego 2021 roku.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozczarowanie sezonu czy czarny koń Ultraligi? Przedstawiamy Team ESCA Gaming

Piąty sezon Ultraligi zbliża się do nas wielkimi krokami. Jak co roku oznacza to więc nowych zawodników, nowe narracje, nowe gwiazdy, ale przede wszys...