fot. materiały prasowe

iiyama przedstawia G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk – 27’’ monitor dla graczy z panelem IPS QHD

Firma iiyama wprowadza na rynek nowy monitor dla graczy – G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk. To 27-calowy model w formacie 16:9 z matrycą wykonaną w technologii IPS o rozdzielczości QHD (2560 × 1440 pikseli). Zastosowany panel charakteryzuje się szerokimi kątami widzenia, nasyconymi i precyzyjnie odwzorowanymi kolorami oraz 100% pokryciem przestrzeni sRGB.

Matryca charakteryzuje się ponadto bardzo szybkim czasem reakcji na poziomie 1 ms (MPRT), a jej częstotliwość odświeżania wynosi 75 Hz, dzięki czemu zapewnia płynną rozgrywkę w dynamicznych tytułach, gdzie nie trzeba obawiać się smużenia, typowego dla wolniejszych paneli. Co więcej, ostrość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach można poprawić dzięki funkcji OverDrive.

Gracze docenią też obecność technologii AMD FreeSync, która zapewnia obraz pozbawiony efektu rozrywania i przycięć, a to dzięki synchronizacji częstotliwości odświeżania z liczbą klatek na sekundę generowanych przez kartę graficzną. G2740QSU-B1 oferuje również funkcję Black Tuner, wyostrzającą szczegóły w zacienionych obszarach, a nie zabrakło także predefiniowanych trybów obrazu pod konkretne gatunki gier.

Sprzęt wyposażono w podstawę z regulacją kąta nachylenia ekranu, a także dżojstik do sterowania OSD (menu ekranowe). Tylny panel oferuje szeroki wybór złączy: HDMI, DisplayPort, audio jack 3,5 mm oraz 2 x USB. Monitor nie zawodzi także w kwestii audio, oferuje gniazdo na słuchawki oraz wbudowane głośniki stereo, które przydadzą się przy codziennej pracy.

Sugerowana cena detaliczna monitora wynosi 1189 zł. Więcej detali na stronie producenta.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze CS:GO 2020 roku wg HLTV – 3. dev1ce

Oto nadszedł ten dzień! Dziś poznaliśmy pierwszego zawodnika, który znalazł się na podium przygotowanej przez serwis HLTV listy 20 najlepszych graczy...