Zamulek
fot. twitter.com/zamuleklol/

Udany debiut devils.one w piątym sezonie Ultraligi. Komil & Friends rozbite w 23 minuty

Niespodzianki nie było. W drugim dzisiejszym meczu w ramach piątego sezonu Alior Bank Ultraligi devils.one błyskawicznie rozniosło Komil & Friends.

Komil & Friends 0:1 devils.one
Rzems
Shen
sheru
Gangplank
KonDziSan
Olaf
Diagu
Lillia
Komil
Azir
Kralzer
Orianna
Tantrum
Jhin
ZAMULEK
Kai’Sa
Piranha
Karma
Slipper
Thresh

Pierwsza krew polała się bardzo szybko. Dobra koordynacja Dominika „ZAMULKA” Bieli i Huberta „Slippera” Burzca zaowocowała wykluczeniem Julii „Piranhi” Starosty jeszcze przed upływem piątej minuty. Jednak, co ciekawe, większą aktywnością w początkowym etapie meczu wykazał się Komil „Komil” Khamidov i jego przyjaciele, a konkretnie Konrad „KonDziSan” Sopata, który wielokrotnie atakował solowe linie Diabłów. To jednak nie wystarczyło, by powstrzymać graczy devils.one, którzy po raz pierwszy unicestwili rywali już w dziesiątej minucie.

Największą różnicę między drużynami widać było w umiejętnościach indywidualnych. Solowe eliminacje i ogromna rozbieżność w liczbie pokonanych stworów była stałym elementem spotkania. Próg dziesięciu tysięcy sztuk złota przewagi został przebity jeszcze przed piętnastą minutą, co definitywnie przekreśliło szanse ultraligowych debiutantów. Gracze devils.one postawili kropkę nad i w 20. minucie. Zamulek i spółka pokonali Barona Nashora już piętnaście sekund po jego pojawieniu się na mapie, natomiast wrogi Nexus runął już w 23. minucie.

To nie koniec ultraligowych zmagań na dziś. Już za moment na Summoner’s Rifcie pojawią się zawodnicy Illuminar Gaming i Gentleman’s Gaming. Zarówno ten, jak i wszystkie inne mecze mistrzostw Polski w League of Legends możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, a także w serwisach Twitch oraz YouTube.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwóch triumfatorów Majora z 2017 roku znowu razem. AdreN dołącza do K23

Po wielu miesiącach przerwy Dauren "AdreN" Kystaubayev powraca do regularnej gry. Doświadczony Kazach pozostawał bez zespołu od sierpnia ubiegłego rok...