Miesiąc temu wygrywał turnieje CS:GO, dziś przechodzi do VALORANTA – leaf dołącza do Cloud9

Kilka dni temu Tyson „TenZ” Ngo zaskoczył wszystkich i w wieku zaledwie 19-lat porzucił (po raz drugi zresztą) esportową karierę, by skupić się na pracy streamera. To z kolei zmusiło Cloud9 do rozpoczęcia poszukiwań kogoś, kto zastąpiłby go w zespole VALORANTA. Poszukiwania te dziś zostały zakończone.

Miejsce Kanadyjczyka przejął bowiem Nathan „leaf” Orf, mający zaledwie 17-lat gracz ze Stanów Zjednoczonych, który dotychczas rywalizował na scenie Counter-Strike’a. – Z dumą ogłaszam, że postanowiłem przenieść się do VALORANTA, gdzie grać będę z Cloud9. Grałem z chłopakami już od jakiegoś czas i dobrze, że ostatecznie wszystko zostało potwierdzone. Nie mogę się już doczekać wspólnych występów – nie krył zadowolenia Orf, dla którego jest to dopiero pierwsza przygoda z profesjonalnym VALORANTEM.

CZYTAJ TEŻ:
TenZ ustępuje ze składu VALORANTA C9. Skupi się na streamowaniu

Jeszcze do niedawna leaf był członkiem składu Chaos Esports Club, który niespodziewanie urósł do miana jednej z lepszych ekip w północnoamerykańskim CS:GO. Amerykanin i jego koledzy pod koniec ubiegłego roku sięgnęli nawet po triumfy w Intel Extreme Masters Beijing-Haidian oraz DreamHack Masters Winter 2020, zaś w lutym mieli pojawić się na IEM Katowice. Niestety w międzyczasie Chaos podjęło decyzję o wycofaniu się ze wspierania gry Valve, a Orf i jego koledzy nie byli w stanie znaleźć dla siebie nowego domu, co niektórych z nich zmusiło do zmiany gry.

W tej sytuacji skład Cloud9 Blue prezentuje się następująco:

  • Skyler „Relyks” Weaver
  • Mitch „mitch” Semago
  • Daniel „vice” Kim
  • Nathan „leaf” Orf
  • James „JamezIRL” Macaulay – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Miks byaliego i MICHA gra dalej. StylDunow w ostatniej rundzie eliminacji do DH Open

Nie tylko Anonymo Esports pozostało w grze o awans na DreamHack Open January 2021. O krok od wywalczeniu przepustki do zamkniętych eliminacji jest rów...