fot. Riot Games

Teemo jest już dostępny na serwerach Wild Rift

W League of Legends: Wild Rift cały czas trwa Ekspedycja Yordlów. Dotychczas to wydarzenie przyniosło nam już 4 bohaterów, takich jak Luku, Kennen, Tristana czy Corki. Dziś w nocy do tej ekipy dołączył natomiast Teemo, Chyży Zwiadowca, który jest doskonale znany wszystkim użytkownikom pecetowej wersji League of Legends.

Gracze zaznajomieni z bohaterem szybko zauważą, że jego umiejętności zostały jednak nieco zmodyfikowane w porównaniu z wersją gry znaną nam z komputerów osobistych. Przede wszystkim w League of Legends: Wild Rift Toksyczne Strzałki stały się pasywne. Z kolei na umiejętność aktywną została przerobiona Partyzantka, pozwalająca Teemo na uzyskanie kamuflażu.

Wraz z nowym bohaterem firma Riot Games wprowadziła do gry także dwie dedykowane mu skórki. Pierwszą z nich jest Króliczek Teemo, czyli skin jednoznacznie kojarzący się z okresem wielkanocnym. Drugą skórką został zaś Diablik, znany w anglojęzycznej wersji gry jako Little Devil. Oba skiny dostępne są w sklepie i można kupić je odpowiednio za 725 lub 990 Dzikich Rdzeni.

Na koniec warto dodać, że nowego bohatera możemy zdobyć w związku ze wspomnianą Ekspedycją Yordlów. Wydarzenie będzie trwało w League of Legends: Wild Rift do 29 stycznia. Jeśli do tego czasu nie zdołacie uzyskać Teemo, to pozostanie wam zakupić go w sklepie za 5500 Niebieskich Drobinek lub 725 Dzikich Rdzeni.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic faworytem sobotniego starcia polskich dżunglerów? Sprawdzamy ofertę STS-u na LEC

Nadszedł dzień, którego wyczekiwała cała masa fanów europejskiego League of Legends. To właśnie dziś nastąpi inauguracja kolejnego roku LoL European C...