STS
fot. ESL

ESL w ramach partnerstwa z Blizzardem zajmie się obsługą ekosystemu esportowego gry Hearthstone

ESL Gaming poinformował o zawarciu dwuletniego partnerstwa z Blizzard Entertainment, w ramach którego firma zajmie się stworzeniem i obsługą ekosystemu esportowego gry Hearthstone.

Porozumienie, będące kolejnym dużym partnerstwem wydawniczym zawartym przez ESL, dotyczy m.in jednych z największych turniejów Hearthstone, takich jak Grandmasters i Hearthstone Masters Tours. Łączna pula nagród w wydarzeniach wyniesie 3 000 000 dolarów na każdy rok kalendarzowy.

Porozumienie jest rozszerzeniem obecnej umowy z firmą Blizzard w obszarze takich tytułów jak StarCraft II® i Warcraft III®. Oprócz działań związanych ze stworzeniem i obsługą ekosystemu alians daje ESL możliwość organizacji turniejów pod marką ESL i DreamHack we współpracy z Blizzardem w latach 2021 i 2022.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy wzmocnić nasze relacje z Blizzardem poprzez dwuletnie partnerstwo w obszarze gry Hearthstone – powiedział Michael Van Driel, Senior Vice President Game Management w ESL Gaming. – Obsługa ekosystemu gry to bardzo dobra wiadomość dla ESL jak i dla Hearthstone. Fani na całym świecie mogą przygotować się na dwa ekscytujące lata.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro

StylDunow także z porażką. Polskie derby w drabince przegranych eliminacji do DH Open

Nie udało się Anonymo Esports, rady nie dało też StylDunow. Polski miks, którego członkami są m.in. Michał "MICHU" Müller i Paweł "byali" Bielinski, w...