STS

Overwatch ponownie będzie celebrować Chiński Nowy Rok

Tradycyjnie już, jak na początku każdego roku, Blizzard zapowiedział nowe sezonowe wydarzenie w Overwatchu, które celebrować będzie Chiński Nowy Rok. Rok, który rozpoczyna się 12 lutego, a którego symbolem będzie tym razem bawół.

Niemniej ów event wystartuje nie 12 lutego, a już w tym tygodniu – dokładnie 4 lutego. Jak zawsze, przyniesie on wraz ze sobą ogromną liczbę elementów graficznych i to zarówno zupełnie nowych, jak i tych obecnych już w poprzednich latach przy okazji noworocznych wydarzeń. Ze sporą dozą pewności można też założyć, że powróci tryb Łap Koguta, czyli swoista wariacja na temat dobrze znanego wszystkim Capture the Flag. Od pewnego czasu Blizzard regularnie uruchamia też tygodniowe wyzwania, w ramach których należy wygrać określoną liczbę spotkań, by zdobywać kolejne nagrody, i podobnie powinno być i tym razem.

Rok Bawoła w Overwatchu potrwa od 4 do 25 lutego. W tym czasie w grze wypadać będą specjalne skrzynki z eventową zawartością, dające gwarancję, że znajdziemy w nich co najmniej jeden nowy przedmiot. W tym miejscu warto przypomnieć, że jeszcze przed startem wydarzenia twórcy poprzez media społecznościowe zaprezentują nam zapewne kilka nowych skórek postaci.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TSM zamyka dywizję Fortnite'a

Niedawno prowadzona przez TSM dywizja Fortnite'a mogła świętować swoje trzecie urodziny. Dziś jednak wiemy już, że były to jednocześnie urodziny ostat...