STS
fot. DreamHack

Czy SLAVGENT w końcu odbije się od dna? Przed nami piąta kolejka Polish Cup Winter

Do pięciu razy sztuka? Na pewno na to liczą gracze TEETRES SLAVGENT, którzy w trakcie dotychczasowych wojaży w ramach Rainbow Six Polish Cup Winter 2021 zdecydowanie nie mieli powodów do radości. Dość powiedzieć, że jako jedyni nadal mają na swoim koncie okrągłe zero punktów.

Już teraz Tomasz „Acid” Adamczyk i jego koledzy mają tylko czysto matematyczne szanse na awans do play-offów, a ewentualna kolejna porażka prawdopodobnie pozbawiłaby ich tych szans całkowicie. Problem polega na tym, że najbliższy rywal SLAVGENT, Cromcodiles, też ma swoje cele do osiągnięcia i, co ważniejsze, znajduje się w gronie ekip posiadających pięć oczek. A to oznacza, że wystarczy jedno zwycięstwo, by Krokodyle wskoczyły nawet na podium. Trudno spodziewać się, by ktokolwiek przepuścił taką okazję.

A skoro o okazjach mowa – taką, by umocnić się na prowadzeniu będą mieć gracze NOX Esports. Liderzy rozgrywek, którzy jako jedyni w tym sezonie nie doznali jeszcze goryczy porażki, spróbują przedłużyć udaną serię meczem z Koziołkami Hp. Dwie godziny później oglądający plecy NOX Hummingbirdg zmierzą się z kolei z devils.one. Warto jednak zaznaczyć, że Kolibry muszą patrzeć nie tylko w górę, ale i w dół, bo na ich potknięcie czekają m.in. AVEZ Esport i XPG Invicta, które w międzyczasie rozegrają bezpośrednie spotkanie.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

4 lutego
19:00 Koziołki Hp vs NOX Esports BO1
20:00 AVEZ Esport vs XPG Invicta BO1
21:00 devils.one vs Hummingbirds BO1
22:00 TEETRES SLAVGENT vs Cromcodiles BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Rainbow Six Polish Cup Winter 2021 potrwa do 26 lutego i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza nowy sezon BLAST Premier, na linii startu m.in. Astralis i OG

Zaledwie półtora tygodnia temu zwieńczony został sezon 2020 w BLAST Premier. Nie ma jednak czasu na długą przerwę – już dziś rusza sezon 2021, który z...