STS
fot. EA Sports

Karty Przyszłych Gwiazd już w FIFIE 21. Do zdobycia Dest, Camavaniga czy Kulusevski

Jeszcze nie opadły emocje związane z Drużyną Roku FIFA 21, a do gry trafiło już nowe wydarzenie, które przyniosło nam kolejne znakomite karty specjalne. Tym razem skupia się ono jednak nie na najlepszych piłkarzach świata, a na ich młodszych kolegach, przed którymi dopiero otwiera się świat wielkiego futbolu.

Wydarzenie Przyszłe Gwiazdy (Future Star), które zawitało dziś na serwery gry, przyniosło nam aż trzynaście znakomicie ocenionych kart specjalnych. Dwie najlepsze należą do takich piłkarzy, jak Giovanni Reyna czy Eduardo Camavinga. Zostały one oceniono aż na 91 punktów. Z kolei teoretycznie najsłabszą kartą jest ta należąca do Diogo Dalota z AC Milan, która zamyka stawkę z oceną wynoszącą 85 oczek.

Co szczególnie istotne, karty z tego zestawienia powinny być dla graczy naprawdę wartościową zdobyczą ze względu na możliwość ich dalszego rozwoju. Otóż każdego z naszych młodych zawodników będziemy mogli w trakcie gry jeszcze kilkukrotnie ulepszyć. Piłkarze z akademii przyszłych gwiazd będą dostawać specjalne zdania w trybie FIFA Ultimate Team, za których wykonanie odblokujemy ich kolejne wersje. Według zapowiedzi każdy zawodnik posiadać będzie aż cztery różne warianty.

Na koniec warto podkreślić, że to dopiero pierwsze zestawienie z tej serii. Kolejni piłkarze mają zostać dodani w następnych tygodniach. Niestety, twórcy nie ujawnili informacji kiedy to dokładnie nastąpi.


Przyszłe gwiazdy FUT

Giovanni Reyna (Borussia Dortmund), Eduardo Camavinga (Stade Rennais), Steven Bergwijn (Tottenham Hotspur), Harvey Barnes (Leicester City), Dejan Kulusevski (Juventus FC), Sergiño Dest (FC Barcelona), Dominik Szoboszlai (RB Lipsk), Recce James (Chelsea FC), Andrij Łunin (Real Madryt), Alexander Isak (Real Sociedad), Diogo Dalot (AC Milan)

fot. EA Sports

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
czekolad

Czekolad i koledzy zwycięsko otwierają trzeci tydzień LEC

Trzeci tydzień League of Legends European Championship 2021 Spring Split otworzył pojedynek, w ramach którego na serwerze zameldowało się dwóch Polakó...