STS

Cloud9 rozszerza skład VALORANTA o szóstego zawodnika

Najwyraźniej trend budowy sześcioosobowych składów na dobre przeszedł już do VALORANTA. Niedawno swój zespół rozszerzył przecież Team Heretics, dziś natomiast szóstego członka drużyny Blue zaprezentowało również Cloud9.

Szeregi północnoamerykańskiej organizacji zasilił młody Michael „poiz” Possis. Amerykanin nie posiada co prawda zbyt dużego doświadczenia, ale zdążył już m.in. utrzeć nosa XSET, które on i jego koledzy zdążyli ograć podczas eliminacji do VALORANT First Strike. Jego talent dostrzegło również Immortals, które zamierzało skorzystać z jego usług jako zmiennika podczas VALORANT Champions Tour 2021 Stage 1 Challengers 1, finalnie jednak nie udało się ustalić szczegółów jego występu. Niemniej nic straconego, bo pewnie prędzej czy później poiz otrzyma swoją szansę w C9.

CZYTAJ TEŻ:
Były lider europejskiego rankingu VALORANTA zbanowany przez Riot

Pierwsze kroki na esportowej arenie Possis stawiał w Overwatchu, potem jednak to VALORANT przyciągnął jego uwagę. – Zwróciłem uwagę na VALORANTA, bo w pewnym sensie był podobny do Overwatcha z uwagi na obecność bohaterów. Sama gra była jednak w większym stopniu skupiona na aimie, co mi się podobało, bo zawsze grałem hitscanami. Uznałem, że zmiana będzie dla mnie dobra i ostatecznie zakochałem się w VALORANCIE – przyznał nowy nabytek C9 podczas niedawnej rozmowy z oficjalną stroną gry.

W tej sytuacji skład Cloud9 Blue prezentuje się następująco:

  • Skyler „Relyks” Weaver
  • Mitch „mitch” Semago
  • Daniel „vice” Kim
  • Nathan „leaf” Orf
  • Son „xeta” Seon-ho
  • Michael „poiz” Possis
  • Yoon „Autumn” Eu-teum – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tym razem już bez sensacji – G2 miażdży Vitality w LEC

Sensacyjna porażka G2 Esports z FC Schalke 04 w League of Legends European Championship raczej nie zostanie szybko zapomniana, zwłaszcza biorąc pod uw...