STS
fot. SkillFactor/Patrycja Gawryszewska

Saju przed finałami SkillFactora: Najważniejsze będzie sprawdzenie się na lanie

Za nami cztery tygodnie projektu SkillFactor, aczkolwiek to jeszcze nie koniec. Już w najbliższy weekend odbędą się bowiem finały, podczas których kwartet uczestniczących ekip walczyć będzie o tytuł tej najlepszej. Za jedną z nich odpowiadać będzie Paweł „Saju” Pawelczak. – W pewnym momencie trzeba wybrać swoją ścieżkę kariery. Uważam, że warto czasami postawić wszystko na […]

Za nami cztery tygodnie projektu SkillFactor, aczkolwiek to jeszcze nie koniec. Już w najbliższy weekend odbędą się bowiem finały, podczas których kwartet uczestniczących ekip walczyć będzie o tytuł tej najlepszej. Za jedną z nich odpowiadać będzie Paweł „Saju” Pawelczak.

W pewnym momencie trzeba wybrać swoją ścieżkę kariery. Uważam, że warto czasami postawić wszystko na to, co się naprawdę kocha. Czy wybierzemy sport, czy wybierzemy gry, czy wybierzemy naukę, to warto mieć swój obszar, w którym dajemy z siebie sto procent i sprawdzamy, na co naprawdę nas stać – przyznał Saju w przygotowanym przez SkillFacotra materiale „Historia trenera”, by potem dodać – Każda taka inicjatywa jest bardzo ważna dla graczy. Uważam, że tutaj najważniejsze będzie sprawdzenie się na lanie, bo to jest troszeczkę inna emocja, inne uczucie, kiedy się gra. Często jest tak, że zawodnicy, którzy grają w domu, prezentują bardzo wysoki poziom, a kiedy przyjdzie co do czego na lanie, to nie są w stanie tego odtworzyć. Przychodzi ten stres, te emocje. Chciałbym wspólnie z zawodnikami to przezwyciężyć, by byli oni w stanie dać z siebie na lanie sto procent.

Saju – Historia Trenera

Mamy dla Was pierwszy film z serii „Historia Trenera” – SAJU opowie Wam jak zaczęła się jego przygoda z esportem oraz podzieli się różnymi ciekawostkami ze swojego życia. Zapraszamy do oglądania!

Opublikowany przez SkillFactor Środa, 3 lutego 2021

Patronem medialnym projektu SkillFactor jest serwis Cybersport.pl.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nisqy, Cloud9, LCS 2020

Nisqy: Jesteśmy na dobrej drodze, żeby rzucić G2 wyzwanie w walce o puchar

Za Yasinem "Nisqym" Dinçerem i jego Fnatic ważne zwycięstwo w League of Legends European Championship. Ważne, ponieważ pomarańczowo-czarnym udało się...