STS
fot. Ubisoft Polska

Dziś przedostatnia kolejka Polish Cup Winter – coraz mniej miejsca na błędy

NOX Esports i TEETRES SLAVGENT znają już swój los – ta pierwsza ekipa na pewno pojawi się w play-offach Rainbow Six Polish Cup Winter 2021, druga natomiast nie ma na to żadnych szans. Niemniej pozostała szóstka uczestników nadal walczy, a kolejną odsłoną owej walki będzie zaplanowana na dziś kolejka numer sześć. Co ciekawe, mimo że […]

NOX Esports i TEETRES SLAVGENT znają już swój los – ta pierwsza ekipa na pewno pojawi się w play-offach Rainbow Six Polish Cup Winter 2021, druga natomiast nie ma na to żadnych szans. Niemniej pozostała szóstka uczestników nadal walczy, a kolejną odsłoną owej walki będzie zaplanowana na dziś kolejka numer sześć.

Co ciekawe, mimo że jest to kolejka przedostatnia, to już podczas niej możemy poznać komplet półfinalistów. Niemniej, aby tak się stało, wszystkie formacje z miejsc od piątego do siódmego muszą potrafić punkty, zaś drużyny z lokat 2-4. powinny zgarnąć komplet oczek. Czy taki scenariusz jest możliwy? Jak najbardziej! Wystarczy wspomnieć, że okupujące obecnie fotel wicelidera devils.one zmierzy się z czerwoną latarnią ligi, SLAVGENT, zaś walczące o życie AVEZ Esport będzie musiało poradzić sobie z Hummingbirds. Ciekawie zapowiada się też mecz Koziołków Hp z XPG Invictą, gdzie najgorszym scenariuszem będzie na pewno podział punktów, który albo odbierze, albo przynajmniej drastycznie zmniejszy szanse obu drużyn na upragniony awans.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

11 lutego
19:00 TEETRES SLAVGENT vs devils.one BO1
20:00 Cromcodiles vs NOX Esports BO1
21:00 Koziołki Hp vs XPG Invicta BO1
22:00 Hummingbirds vs AVEZ Esport BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Rainbow Six Polish Cup Winter 2021 potrwa do 26 lutego i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT z nowym sponsorem tytularnym

Triumfatorzy Polskiej Ligi Esportowej pozyskali nowego sponsora strategicznego. Została nim sieć Media Expert, lider na rynku sprzedaży gier w Polsce....