Illuminar otwiera dywizję Rainbow Six: Siege

Wygląda na to, że po burzliwym okresie pod koniec 2020 roku Illuminar Gaming zaczyna wychodzić na prostą. Organizacja niedawno zaprezentowała nowego Head of Esports, a krótko po tym nowy skład Counter-Strike’a. Ale na tym nie koniec – dziś iHG rozszerzyło swoją działalność na scenę Rainbow Six: Siege.

Od teraz barw Illuminar bronić będzie ekipa znana dotychczas jako Hummingbirds. Tę kojarzyć możemy m.in. z ubiegłorocznego Polish Masters, a także z trwającego Polish Cup Winter. O ile jednak Kolibry nie zawojowały mistrzostw Polski, tak w międzysezonowym zimowym pucharze radzą sobie całkiem nieźle. Dzięki zmianom dokonanym w minionych tygodniach po sześciu kolejkach mają na swoim koncie 10 punktów oraz pewny awans do fazy pucharowej.

Pracowaliśmy nad tym jakiś czas i w końcu możemy powiedzieć o tym głośno – przyznał menadżer drużyny, Jakub „jrudy” Drozd. Nowi podopieczni iHG swój pierwszy mecz w nowych barwach rozegrają już w najbliższy czwartek. Wtedy w ramach siódmej i jednocześnie ostatniej serii starć fazy zasadniczej Polish Cup podejmą Koziołki Hp. Z kolei od 26 lutego rozpoczną oni zmagania w play-offach, gdzie walka toczyć się będzie o główną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Skład Rainbow Six: Siege Illuminar Gaming prezentuje się następująco:

  • Dominik „Waluś” Walczak
  • Filip „kaley” Panajotow
  • Włodzimierz „KingVader” Moroz
  • Filip „Verines” Hirsz
  • Przemysław „Paplisek” Papliński
  • Jakub „mafia” Kędzierski
Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Heroic przejęte przez norweską organizację Omaken Sports

Heroic na esportowej scenie istnieje od ponad czterech lat, dotychczas jednak ograniczało swoją działalność głównie do sceny Counter-Strike'a. Wygląda...