STS
fot. twitter.com/damiefifa

damie zagra w finałach ePremier League. Polak będzie reprezentował Fulham

Wielkimi krokami zbliżają się finały ePremier League 2020/2021. W ostatnim etapie, który zaplanowano na końcówkę marca, udział weźmie jedynie 40 najlepszych zawodników. Każdy z klubów występujących w najwyższej angielskiej klasie rozgrywkowej może wystawić bowiem po dwóch reprezentantów, z których jeden będzie grał na PlayStation 4, drugi zaś na konsoli Xbox One.

W dniu wczorajszym do grona szczęśliwców dołączył Damian „damie” Augustyniak, który wygrał klubowe play-offy w drużynie Fulham FC. Co warto podkreślić Polak w czterech kluczowych spotkaniach strzelił łącznie aż 29 goli, deklasując każdego z napotkanych rywali. damie będzie reprezentował angielski klub na konsoli PlayStation 4. Partnerem Polaka w londyńskiej ekipie będzie Tom „Painter” Painter, który to z kolei wygrał klubowe kwalifikacje na Xbox One.

Przypomnijmy, że dla Damiana „damie” Augustyniaka nie są to pierwsze finały ePremier League. W 2019 roku Polak zapewnił sobie udział w tym turnieju dzięki wygraniu klubowych play-offów w drużynie Crystal Palace. Warto dodać, że na co dzień damie reprezentuje barwy rosyjskiego zespołu Tundra Esports.

Kluczowe daty ePremier League 2020/2021

  • 15 luty – 3 marca: Klubowe play-offy
  • 23 – 24 marca: Finały ePremier League, faza grupowa i ćwierćfinały
  • 26 marca: Finały ePremier League, faza półfinałowa i finał rozgrywek

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

XPG Invicta otwiera dywizję VALORANTA

XPG Invicta to organizacja znana m.in. z występów na scenach Counter-Strike'a: Global Offensive oraz Rainbow Six: Siege. Dziś rodzima marka rozszerzył...