ByuN
fot. ESL/Jakub Patrowicz

Znamy wszystkich uczestników fazy grupowej IEM Katowice 2021 w StarCraft II

Za nami dwa pierwsze dni zmagań StarCrafta II w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2021. Były to dni, podczas których szesnastu graczy walczyło o prawo gry w głównej części imprezy – niemniej tylko czterech z nich ostatecznie osiągnęło swój cel.

W gronie tym znaleźli się m.in. Lee „Bunny” Jae-seon oraz Cho „Dream” Joong Hyuk, którzy przeszli przez zdradliwą drabinkę Ro36 niepokonani. Jest to zaskakujące szczególnie w przypadku 24-latka, który w decydującym meczu mierzył się z jednym z głównych kandydatów do awansu, Kimem „sOsem” Yoo Jinem. Finalnie jednak to koreański Terran był górą, podczas gdy doświadczony Protoss zmarnował zarówno tę, jak i kolejną szansę na promocję.

CZYTAJ TEŻ:
Elazer nie zawojował IEM-a. Polak odpada już po dwóch meczach Ro36

Wszystko dlatego, że w spotkaniu drabinki dolnej został pokonany przez Byuna „ByuNa” Hyun-woo. Reprezentant Shopify Rebellion ma więc powody do radości, ale też nie do końca – wszak podczas głównego turnieju przyjdzie mu rywalizować w grupie śmierci. Ale nim zaprezentujemy podział na grupy, warto jeszcze wspomnieć, że ostatni bilet premiowany awansem zgarnął Shin „RagnaroK” Hee Bum, niespodziewany pogromca Parka „Armaniego” Jin Hyuka.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
ByuN Clem Bunny Dark
Maru ShoWTimE INnoVation Serral
Solar TY SpeCial TIME
Grupa C Grupa D
Astrea Dream Cure Neeb
HeRoMaRinE Reynor PartinG RagnaroK
Trap Zest Rogue Stats

Główna część turnieju StarCrafta II w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2021 odbędzie się między 22 a 28 lutego i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów. Mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV na kanałach, które znajdują się pod tym i pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Legia Warszawa drużynowym mistrzem Ekstraklasa Games Pro

Wszystko jest już jasne, a przynajmniej wszystko jeśli chodzi o sezon zasadniczy Ekstraklasa Games Pro 2020/2021. W niedzielę rozegrano bowiem ostatni...