STS

Nowy Tuscan w całej okazałości! Twórcy oprowadzają nas po mapie

O tym, że trwają prace nad odświeżoną wersją Tuscana, wiemy od września ubiegłego roku. Co prawda minie jeszcze pewnie sporo czasu, nim wszystko zostanie ukończone, ale mimo to już dziś możemy rzucić okiem na zachodzące postępy.

Zadania unowocześnienia legendarnej areny podjął się duet w osobie Colina „brute’a” Volratha oraz catfooda. Dwójka ta pojawiła się na ostatnim streamie Erika „fl0ma” Floma i dała wspomnianemu Amerykaninowi oraz jego klubowemu koledze, Ericowi „adreNowi” Hoagowi, okazję, by na własnej skórze przekonać się, jak obecnie prezentuje się Tuscan A.D. 2021. Dzięki temu także i my mamy okazję dokładnie przyjrzeć się temu, co brute i catfood dla nas przygotowali – a to dlatego, że cała wycieczka po mapie znalazła się już w serwisie YouTube i obejrzeć ją można chociażby poniżej:

Co dalej? Cóż, dalsze prace, bo twórcy zdecydowanie mają jeszcze sporo do zrobienia. Na ten moment nie wiadomo, kiedy arena stanie się ogólnodostępna dla wszystkich graczy. Nie ma też informacji, jakie podejście do reworka ma Valve. Niemniej w nieokreślonej przyszłości nowy Tuscan na pewno pojawi się na platformie FACEIT, co zapowiedziano oficjalnie już w styczniu.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

bejott i cyanide ruszają na podbój Klubowych MŚ w FIFA 21. "Przy odrobinie szczęścia mamy szansę nawet na tytuł"

Zawodnicy Wisły All iN! Games Kraków niespełna miesiąc temu mogli cieszyć się z historycznego sukcesu. Drużyna w składzie Jakub „cyanide” Mikołajewski...