STS
fot. PUBG Studio

Powstaje nowa gra w uniwersum PlayerUnknown’s Battlegrounds

Uniwersum PlayerUnknown’s Battlegrounds powiększy się o nowy tytuł. Będzie to gra mobilna o  nazwie PUBG: New State. W porównaniu z poprzednikami produkcja będzie jednak osadzona w znacznie odleglejszej przyszłości. PUBG: New State przeniesie nas bowiem aż do 2051 roku.

Zacznijmy jednak od początku. Przede wszystkim PUBG: New State nie będzie miało nic wspólnego z mobilną grą wyprodukowaną przez chińską firmę Tencent. Za nowy tytuł PlayerUnknown’s Battlegorund odpowiedzialne jest bowiem PUBG Studio, które wcześniej zajmowało się komputerową i konsolową wersją tego sieciowego hitu.

Jedną z cech nowej gry mają być ogromne mapy. Twórcy zapowiadają, że projektowane plansze będą naprawdę duże i będziemy mogli na nich korzystać z mnóstwa różnorodnych pojazdów. Do dyspozycji graczy oddana ma być też cała masa uzbrojenia, dzięki któremu będziemy mogli odwrócić losy rozgrywki na naszą korzyść. W PUBG: New State mają pojawić się także drony.

Niestety, nie znamy dokładnej daty premiery PUBG: New State. Twórcy nie podzielili się z nami także szczegółowymi informacjami odnośnie zamkniętych testów wersji alpha. Wiadomo jedynie, że gra trafi na sprzęty wyposażone w system Android oraz iOS jeszcze w 2021 roku. Wszystkim zainteresowanym pozostaje czekać na kolejne informacje

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ec1s ląduje na ławce Liquid. Transfer Jamppiego coraz bliżej?

Jeszcze do niedawna tylko plotki, dziś już fakt. Po sześciu miesiącach wspólnej gry skład VALORANTA w Teamie Liquid zdecydował się na zmianę kadrową –...