STS
fot. twitter.com/clashroyale

Nowy system doboru przeciwników trafi do Clash Royale

Supercell wdraża nowy system dobierania przeciwników w Clash Royale. Zmiany, które następują pięć lat po premierze mobilnego hitu, mają za zadanie uczynić pojedynki sprawiedliwszymi, a jednocześnie skrócić czas oczekiwania na odpowiedniego przeciwnika.

W nowym systemie gracze będą docelowo walczyć  z użytkownikami, których Poziom Króla różni się maksymalnie o jeden punkt od ich własnego. Dla przykładu – jeśli sami zdobyliśmy dziesiątą rangę, to powinniśmy mierzyć się z przeciwnikami, którzy są na poziomie od dziewiątego do maksymalnie jedenastego.

 

Jak już wspomnieliśmy, twórcy chcą również skrócić czas oczekiwania na rywala. W związku z tym parametr doboru przeciwnika będzie się zmieniał wraz z upływem czasu. Po każdych pięciu sekundach górna i dolna granica Poziomu Króla będzie się rozszerzać, aby o każdej porze dnia i nocy można było bez problemów znaleźć odpowiedniego rywala.

Opisane zmiany mają wejść do gry jeszcze dziś. Wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącej aktualizacji znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Powstaje nowa gra w uniwersum PlayerUnknown's Battlegrounds

Uniwersum PlayerUnknown's Battlegrounds powiększy się o nowy tytuł. Będzie to gra mobilna o  nazwie PUBG: New State. W porównaniu z poprzednikami prod...