STS
fot. Riot Games

Riot zaprezentował piętnastą agentkę VALORANTA. Poznajcie Astrę

Od momentu, gdy na serwerach VALORANTA pojawił się Yoru, nie minęły jeszcze dwa miesiące. Riot Games nie zwalnia jednak tempa i już dziś zaprezentowało nam nową, piętnastą agentkę, która zasili pulę bohaterów. Poznajcie posiadającą nadludzkie możliwości Astrę.

Astra będzie w stanie m.in. ogłuszać przeciwników za pomocą umieszczanego na odległość impulsu. Inną umiejętnością przydatną do kontroli tłumu będzie tworzenie pola grawitacyjnego, które przyciągnie przeciwników w pożądane przez nas miejsce. W arsenale agentki znajdziemy też pełniącą rolę granatu dumnego mgławicę, ale najważniejszy jest ultimate. Po jego naładowaniu oraz użyciu Astra tworzy tymczasowo ogromną ścianę, która w całości odetnie określone przez nas miejsce i utrudni oponentom atak lub odbijanie – zwłaszcza że nie będzie można przez nią skanować, bo zatrzyma ona pociski.

Wymyślając Astrę chcieliśmy stworzyć postać zdolną do kontrolowania całej mapy. […] Chcieliśmy, by jej umiejętności polegały na zbieraniu informacji i zamienianiu ich w konkretny plan, który w mniejszym stopniu polegać będzie na precyzyjnym rzucaniu granatu, a w większym na sprawdzeniu, czy wrogowie zareagują tak, jak się tego po nich spodziewaliśmy – przyznał w komunikacie prasowym Jordan Anton, jeden z projektantów VALORANTA.

My o sile Astry będziemy mogli przekonać się już 2 marca. Dzień później gry zawita natomiast nowa przepustka bojowa związana z nadejściem Aktu 2.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dzień sensacji na IEM Katowice 2021 – TY i Rogue poza turniejem!

Cóż to się dziś działo podczas Intel Extreme Masters Katowice 2021! Już na etapie ćwierćfinału z turniejem StarCrafta II pożegnało się dwóch jego fawo...