STS
av3k
fot. ESL/Stephanie Lindgren

Av3k wraca do gry w Quake Pro League

Ostatni mecz w Quake Pro League Stage 2 Maciej „Av3k” Krzykowski rozegrał jeszcze na początku miesiąca. Dziś jednak Polak wraca do rywalizacji i ma szansę sięgnąć po piąte zwycięstwo z rzędu, które pozwoliłoby mu obronić fotel wicelidera i zbliżyć się do przewodzącego stawce Adriána „RAISY’EGO” Birgány’ego.

Przed reprezentantem Endpoint Cex ważny więc pojedynek. Tym lepiej może, że na jego drodze stanie dziś Sebastian „Spart1e” Siira, który jak dotychczas prezentował się bardzo przeciętnie i zaledwie dwa z pięciu rozegranych przez siebie spotkań zakończył wygraną. Trzeba jednak pamiętać, że ostatnie starcie zawodników z Polski oraz Szwecji zakończyło się triumfem tego drugiego, co oznacza, że Av3k będzie musiał zachować pełnię koncentracji, jeżeli nie chce po raz pierwszy w drugim etapie opuszczać serwera pokonany.

Warto będzie także śledzić poczynania wspomnianego już RAISY’EGO oraz Marco „vengeurRa” Ragusy, którzy zmierzą się ze sobą w najważniejszym meczu tej kolejki. Mamy tutaj przecież do czynienia z dwoma faworytami do zwycięstwa w europejskiej dywizji Pro Ligi. Wcześniej jednak na serwerze zameldują się Anton „Cooller” Singov i Alexei „cYpheR” Yanushevsky – ten z nich, który wygra, wskoczy na czwartą lokatę, a wszystko dlatego, że dziś pauzuje zajmujący ją obecnie Marcel „k1llsen” Paul.

Harmonogram ósmej kolejki prezentuje się następująco:

28 lutego
16:00 cnz vs BaSe BO3
17:00 nosfa vs DaHanG BO3
18:00 cha1n vs dooi BO3
19:00 Av3k vs Spart1e BO3
20:00 dramiS vs maxter BO3
21:00 Cooller vs cYpHeR BO3
22:00 RAISY vs vengeurR BO3

Wszystkie mecze Quake Pro League Season 2 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Reynor spróbuje napisać historię. Włoch przełamie koreańską dominację na IEM-ie?

StarCraft II to jedna z tych gier, bez których trudno wyobrazić sobie cykl Intel Extreme Masters. Dekada zmagań przebiegała jednak pod dyktando Koreań...