W grudniu minął rok od momentu, gdy włodarze MAD Lions postawili w CS:GO na nowe rozdanie. Hiszpańska organizacja wykupiła wówczas duński skład Tricked Esport, wraz z którym zamierzała podbić światowe salony. Ostatecznie jednak niewiele z tego wyszło i wiele wskazuje, że już nie wyjdzie, bo projekt może ruszyć w zupełnie innym kierunku.

A tak przynajmniej twierdzi Guillaume „neL” Canelo z 1PV. Francuski dziennikarz dotarł do informacji sugerujących, że w szeregach popularnych Lwów może dojść do niemal całkowitego resetu. Jedynym graczem, który ma przetrwać owy reset, jest Thomas "TMB" Bundsbæk – najświeższy nabytek formacji, który jej szeregi zasilił zaledwie miesiąc temu. W zupełnie innej sytuacji mają znaleźć się Fredrik "roeJ" Jørgensen oraz Rasmus "HooXi" Nielsen, którzy według neLa nie znajdują się w planach nowego menadżera MAD Lions, Allana "Rejina" Petersena, w efekcie czego mają zostać przesunięciu na ławkę rezerwowych.

CZYTAJ TEŻ:
Heroic w poszukiwaniu sukcesów z 2020 roku. Duńczycy odświeżają skład CS:GO

Co dalej? Cóż, według Canelo włodarze z Hiszpanii zdecydowali się porzucić kierunek duński i skupić się na budowie w pełni międzynarodowego składu. Co więcej, mają już nawet trwać rozmowy z potencjalnymi nowymi nabytkami, a na liście kandydatów znajdują się m.in. Simon "twist" Eliasson, Bogdan "xsepower" Chernikov oraz, co interesuje nas najbardziej, Michał "MICHU" Müller. Polski zawodnik jeszcze do niedawna związany był z Teamem Envy, jednakże na początku tygodnia jego umowa została rozwiązana, co oznacza, że byłby on dostępny za darmo. Niemniej warto zaznaczyć, że żadne wiążące decyzje jeszcze nie zapadły, a lista celów transferowych ma być dłuższa.