STS
fot. Izako Boars

AGO i Izako Boars otwierają dywizje Teamfight Tactics

Od dziś kolejne dwie polskie organizacje mogą pochwalić się posiadaniem dywizji Teamfight Tactics. Do Anonymo Esports, devils.one oraz Illuminar Gaming, które zainwestowały w TFT już wcześniej, dołączyły x-kom AGO oraz Izako Boars.

Co więcej, popularne Jastrzębie od razu zaangażowały dwóch graczy. W kolejnych spotkaniach barw warszawskiej formacji bronić będą Bartłomiej „Zbrojson” Zbroja oraz Łukasz „Tapriv” Słaboń. Oba nowe nabytki na co dzień rywalizują w Ultralidze – Zbrojson z 19 punktami na koncie zajmuje 4. miejsce w grupie A, zaś Tapriv, który zgromadził dotychczas 17 oczek, okupuje 6. lokatę w zbiorze B. Z kolei Izako Boars postawiło na Alana „Akiego” Białego, który podobnie jak wspomniany wcześniej Zbroja toczy zmagania w grupie A i, co znaczące, jest obecnie jej wiceliderem, tracąc zaledwie trzy punkty do przewodzącego stawce Mateusza “Kropkapobyku” Kuziary z Illuminar.

Całe trio jeszcze w poniedziałek będzie mogło poprawić swoją sytuację w tabeli. Przed nami bowiem kolejne cztery mecze Ultraligi w Teamfight Tactics, a pierwszy z nich rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisję z tych i przyszłych potyczek oglądać będzie można na oficjalnym kanale Polsat Games na Twitchu.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MAD Lions potwierdza zakulisowe szepty. W składzie CS:GO już tylko jeden gracz

Wygląda na to, że już oficjalnie możemy powiedzieć: to koniec projektu MAD Lions opartego na duńskiej scenie CS:GO. Hiszpańska organizacja przesunęła...