STS
fot. G2 Esports

G2 zaprezentowało następcę legendy. Kayak dołącza do składu Rainbow Six: Siege

Włodarze G2 Esports nie kazali nam zbyt długo czekać i już dziś zaprezentowali nam nazwisko zawodnika, który w składzie Rainbow Six: Siege zajmie miejsce legendarnego Niclasa „Pengu” Mouritzena. Następcą Duńczyka oficjalnie został Jordan „Kayak” Morley.

19-letni Brytyjczyk w przeszłości związany był m.in. z MnM Gaming oraz Fierce Esports, niemniej prawdziwym przełomem w jego karierze okazał się transfer do Cowana Gaming. Z zespołem tym awansował do ubiegłorocznego Challenger League i już w pierwszym sezonie zajął ze swoimi dotychczasowymi kolegami jedno z dwóch czołowych miejsc. To natomiast pozwoliło im dostać się do baraży do European League, podczas których wywalczyli upragnioną przepustkę do najwyższej klasy rozgrywkowej w Europie. Morley jednak nie zbierze owoców tego sukcesu, bo w kolejnej odsłonie EUL przywdziewać będzie już barwy G2.

CZYTAJ TEŻ:
Niespodzianka w G2! Pengu żegna się z grą w Rainbow Six: Siege

I oto jest, tajemnica wyszła na światło dzienne, a ja dołączam do G2 Esports. Jestem bardzo wdzięczny za tę możliwość i nie mogę już się doczekać rozpoczęcia pracy z tak świetną drużyną – przyznał 19-latek w opublikowanym przez siebie wpisie w mediach społecznościowych. – Chciałbym także podziękować za wszystko moim byłym kolegom z drużyny oraz Cowana Gaming. Nigdy nie zapomnę drogi, którą przeszliśmy – od niczego do European League w trzy-cztery miesiące. Nasza wspólna harówka naprawdę podłożyła fundament pode mnie jako zawodnika oraz jako człowieka – dodał.

W tej sytuacji skład G2 Esports prezentuje się następująco:

  • Juhani „Kantoraketti” Toivonen
  • Aleksi „UUNO” Työppönen
  • Ben „CTZN” McMillan
  • Jake „Virtue” Grannan
  • Jordan „Kayak” Morley
  • Thomas „Shas[O]Udas” Lee – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Zamulek

devils.one zwycięża KnF w Ultralidze i niszczy play-offowe marzenia ESCA

Dobra dyspozycja devils.one w Alior Bank Ultralidze nadal trwa. W przedostatniej kolejce meczowej drużyna Dominika "ZAMULKA" Bieli pokonała Komil &amp...