STS
fot. Gamesboard.pl

Zapowiedziano SPC Gear Cup, turniej dla amatorów w Legends of Runeterra i Teamfight Tactics

Nadchodzi SPC Gear Cup. O czym mowa? O amatorskim turnieju Legends of Runeterra oraz Teamfight Tactics, który pochwalić się może oficjalną licencją Riot Games. Co znaczące, impreza skierowana jest do członków społeczności, co oznacza, że do gry przystąpić może niemal każdy.

Rywalizacja w ramach pucharu SPC Gear toczyć się będzie między 7 a 28 marca. Wcześniej, bo już 5 marca o godzinie 15:00, ruszą natomiast otwarte zapisy, które prowadzone będą na oficjalnym kanale organizatora na Discordzie, który dostępny jest pod tym adresem. Wszystko odbywać się będzie za pomocą określonych komend, niemniej w razie problemu uzyskać będzie można też pomoc administratora. Co warto wspomnieć, na owym kanale wszyscy zainteresowani będą mogli także wziąć udział w przygotowanym przez Gamesboard.pl quizie z nagrodami.

Rozpiska turniejów prezentuje się następująco:

  • 7 marca – Legends of Runeterra
  • 14 marca – Teamfight Tactics
  • 21 marca – Legends of Runeterra
  • 28 marca – Teamfight Tactics

Zmagania w ramach SPC Gear Cup śledzić będzie można na dedykowanej transmisji. Uczestnicy turnieju będą mieli szansę wygrać nagrody rzeczowe przygotowane przez sponsora tytularnego, takie jak klawiatura GK540 Magna Kailh Red RGB czy też myszka LIX Plus.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czas na dominację Nieumarłych? Dziś inauguracja europejskiego DreamHacka Open w Warcraft 3: Reforged

Przed nami weekend pełen zmagań w ramach DreamHack Open 2020 Europe w Warcraft 3: Reforged. Tak, dobrze przeczytaliście, czekają nas rozgrywki w odświ...